Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka plażowa > Plażowe ME U-20 M: Efektowne zwycięstwo Polaków

Plażowe ME U-20 M: Efektowne zwycięstwo Polaków

fot. cev.eu

W tureckim Izmirze rozpoczęła się faza grupowa mistrzostw Europy U-20 w siatkówkę plażową. Aleksander Czachorowski i Filip Lejawa rywalizację w tym turnieju otworzyli efektownym triumfem nad rywalami ze Słowacji. Duet Bielka/Vysoky w całym spotkaniu zdobył zaledwie 16 punktów.

Aleksander Czachorowski i Filip Lejawa podczas mistrzostw Europy U-20 w siatkówce plażowej rywalizują w grupie A. Ich pierwszymi przeciwnikami byli Martin Bielka i Matus Vysoky ze Słowacki.W żadnym z dwóch setów Słowacy nie mieli szans dojść do głosu. Biało-czerwoni dyktowali warunki i wyraźnie wygrali oba sety. Do zwycięstwa Polakom wystarczyło niespełna 30 minut.

Drugi mecz tej grupy również zakończył się w dwóch setach, jednak był znacznie mniej jednostronny. Jurković/Devald z Chorwacji ulegli reprezentantom gospodarzy – duetowi Gulluk/Kuru 17:21 i 16:21. W piątek w ramach rozgrywek w grupie A biało-czerwonych czekają dwa mecze. Najpierw zagrają z Chorwatami, a kilka godzin później na zakończenie tej części rywalizacji z Turkami.

grupa A:
Czachorowski/Lejawa POL – Bielka/Vysoky SVK 2:0
(21:8, 21:8)

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, siatkówka plażowa

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-07-14

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę