Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Mistrzostwa Europy > Plażowe ME U-20 M: Czachorowski i Lejawa nie zagrają o medale

Plażowe ME U-20 M: Czachorowski i Lejawa nie zagrają o medale

fot. cev.eu

Aleksander Czachorski i Filip Lejawa niestety przegrali mecz ćwierćfinałowy plażowych mistrzostw Europy do lat 20 i nie zagrają o medale. Polacy w walce o wejście do strefy medalowej ulegli francuskiej parze Arthur Canet/Teo Rotar w dwóch setach. W niedzielę biało-czerwonych czekają jeszcze dwa spotkania – Czachorowski i Lejawa będą walczyli o miejsca 5-8.

Aleksander Czachorski i Filip Lejawa bardzo dobrze radzili sobie w mistrzostwach Europy do lat 20 w siatkówce plażowej. Aż do dzisiejszego ćwierćfinału. W walce o awans do strefy medalowej ich rywalami byli Arthur Canet/Teo Rotar z Francji.Mecz rozpoczął się fatalnie dla naszych reprezentantów. Polacy popełniali sporo błędów, rywale szybko im odskoczyli. Francuzi zdobywali punkty seriami, wykorzystując bezradność biało-czerwonych i pewnie oraz wysoko wygrali pierwszego seta do 11.

W drugiej partii gra reprezentantów Polski wyglądała już dużo lepiej, cały czas jednak musieli gonić rywali. Francuzi byli skuteczniejsi na siatce, dysponowali też nieco lepszą zagrywką i w efekcie wygrali 21:17 i całe spotkanie 2:0. Oznacza to, że właśnie Trójkolorowi w niedzielę rywalizować będą o medale mistrzostw Europy, Polakom zostaje walka o miejsca 5-8 – jutro rozegrają jeszcze dwa spotkania.

1/4 finału:
Czachorowski/Lejawa POL – Canet/Rotar FRA 0:2
(11:21, 17:21)

źródło: inf. własna

nadesłał:

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę