Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka plażowa > Plażowe ME U-18 M: Lejawa/Czachorowski z pewnym zwycięstwem

Plażowe ME U-18 M: Lejawa/Czachorowski z pewnym zwycięstwem

fot. FIVB

Na Słowenii rozpoczęły się mistrzostwa Europy w siatkówce plażowej U-18. W turnieju głównym rywalizację rozpoczęła polska para Filip Lejawa/Aleksander Czachorowski. W grupie D ich pierwszymi rywalami byli siatkarze z Cypru – bracia Christos i Alexis Savvidis. Biało-czerwoni nie dali przeciwnikom większych szans i wygrali 2:0, w obu setach do 9.

Przypomnijmy, że pod koniec lipca para Lejawa/Czachorowski wywalczyła w w Mysłowicach mistrzostwo Polski kadetów w siatkówce plażowej. Siatkarze reprezentujący UKS OPP Powiat Kołobrzeski zwyciężyli we wszystkich spotkaniach, zdobywając swój pierwszy medal mistrzostw Polski.W pierwszym meczu fazy grupowej ME U-18 siatkarze z Cypru nie mieli argumentu w grze przeciwko duetowi Lejawa/Czachorowski. Polacy triumfowali 2:0, nie pozwalając rywalom przekroczyć granicy 9 punktów. W piątek Polacy rozegrają dwa kolejne mecze grupowe. Ich rywalami będą kolejno: Austriacy Hammarberg/Berger T. i Izraelczycy Laufer/Laufer. W czwartek Austriacy odnieśli nad Izraelczykowi przekonujące zwycięstwo 2:0 (21:9, 21:10).

Lejawa/Czachorowski (POL) – Savvidis/Savvidis (CYP) 2:0
(21:9, 21:9)

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, siatkówka plażowa

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-09-02

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę