Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Plan sparingów siatkarzy PGE Skry Bełchatów

Plan sparingów siatkarzy PGE Skry Bełchatów

fot. Joanna Skólimowska

W sierpniu PGE Skra rozpoczęła przygotowania do nowego sezonu PlusLigi, a we wrześniu bełchatowian czeka seria sparingów, które sprawdzą aktualną formę. Rozgrywki PlusLigi rozpoczną się natomiast w pierwszy weekend września, a premierowym rywalem bełchatowian będzie Cuprum Lubin. Z kim i kiedy zagrają dziewięciokrotni mistrzowie Polski? 

Bełchatowianie rozpoczęli przygotowania w niepełnym składzie. Wszystko ze względu na igrzyska olimpijskie i inne turnieje reprezentacyjne, w których występują siatkarze PGE Skry. Przypomnijmy, że w kadrze Polski grają Grzegorz Łomacz i Mateusz Bieniek. Z kolei Iran reprezentuje Milad Ebadipour, Serbię Aleksandar Atanasijević i Mihajlo Mitić, a Stany Zjednoczone Taylor Sander.Sztab szkoleniowy zaplanował jednak plan sparingów podczas wrześniowych przygotowań. Już 2 września bełchatowianie we własnej hali będą gościli drugoligowy zespół Anioły Toruń, czyli swój klub partnerski, z którym zmierzą się w grze treningowej. 16 września zaplanowano mecz towarzyski z Gwardią Wrocław. Dwa kolejne dni to spotkania z Cerradem Enea Czarni. 24 września PGE Skra zmierzy się z Berlin Recyclings Volley, a dzień później wyjedzie na turniej Giganci Siatkówki z udziałem drużyn z Turcji.

Rozgrywki PlusLigi rozpoczną się natomiast w pierwszy weekend października, a premierowym rywalem bełchatowian będzie Cuprum Lubin.

Plan sparingowy PGE Skry:
2 września – gra treningowa z Aniołami Toruń (hala Energia)
16 września – mecz towarzyski z Gwardią Wrocław (Wrocław)
17-18 września – mecze towarzyskie z Cerradem Enea Czarni Radom (hala Energia)
24 września – mecz towarzyski z Berlin Volley Recyclings (hala Energia)
25-26 września – turniej Giganci Siatkówki z udziałem Jastrzębskiego Węgla, Fenerbahce Stambuł i Galatasaray Stambuł (Jelcz-Laskowice)

źródło: skra.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga, rozgrywki towarzyskie

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-08-30

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę