Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Joker rozwiązał kontrakt z trenerem

Joker rozwiązał kontrakt z trenerem

fot. Michał Szymański

Pod wodzą Marcina Wojtowicza Joker Świecie zawitał na salony żeńskiej siatkówki w Polsce. Już wiemy, że w nowym roku na tych salonach zespół będzie sobie radził bez 42-letniego szkoleniowca. Klub poinformował, że z ostatnim dniem grudnia kontrakt z Wojtowiczem przestanie obowiązywać. Umowę rozwiązano za porozumieniem stron. 

Przygoda Jokera w TAURON Lidze rozpoczęła się od efektownego i sensacyjnego zwycięstwa w Łodzi z Budowlanymi. Później podopieczne Wojtowicza wygrały jeszcze niespodziewanie w Legionowie i na tym się licznik zwycięstw świecianek zatrzymał. Od 17 października Joker zdołał ugrać tylko jeden punkt, a swoje przedostatnie miejsce w tabeli zawdzięcza problemom i fatalnej postawie zespołu z Piły.Poniżej prezentujemy oświadczenie klubu w sprawie rozwiązania umowy z trenerem:

Zarząd Klubu Joker Świecie informuje, że w myśli podpisanego dziś za porozumieniem stron dokumentu, z dniem 31 grudnia ulega rozwiązaniu kontrakt z trenerem Marcinem Wojtowiczem. Dziękujemy za dostarczone emocje, profesjonalizm i doprowadzenie drużyny do wyjątkowego miejsca, jakim niewątpliwie są rozgrywki Tauron Ligi. Życzymy Trenerowi samych sukcesów w życiu zawodowym oraz prywatnym. Nazwisko nowego szkoleniowca Joker Świecie podamy w późniejszym terminie.

źródło: inf. własna, Joker Świecie - Facebook

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-12-22

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved