Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Milad Ebadipour: Chcemy wywalczyć brąz na oczach naszych kibiców

Milad Ebadipour: Chcemy wywalczyć brąz na oczach naszych kibiców

fot. skra.pl

– Myślę, że gdybyśmy wrócili do Bełchatowa na piąty mecz i wygrali brąz u siebie, byłby to wspaniały prezent dla kibiców – mówi Milad Ebadipour, przyjmujący PGE Skry. Bełchatowianie w piątek rozegrają czwarty mecz o brązowy medal PlusLigi. – Jesteśmy zdeterminowani. Wiemy, co nam nie wyszło, ale wiemy także, jaka jest jakość naszego zespołu. Wygraliśmy ostatnio w Zawierciu i nic nie szkodzi, żebyśmy to powtórzyli i wrócili do Bełchatowa – dodaje Robert Kaźmierczak.

Aluron CMC Warta prowadzi w rywalizacji 2:1, ale PGE Skra nie chce oddać brązowego medalu.– Będziemy mieli jeszcze jedną szansę gry z Zawierciem, ale najpierw musimy zwyciężyć w piątek – mówi Ebadipour. – Jest na to ogromna szansa. Damy z siebie sto procent, żeby wrócić do Bełchatowa, zagrać piąty mecz przed naszymi kibicami i wywalczyć brązowy medal na ich oczach. Myślę, że jesteśmy w stanie to zrobić i to byłby dla nich wspaniały prezent.

Obie drużyny w tym sezonie rozegrały już ze sobą pięć meczów oraz sparing. Znają się doskonale, więc co może być decydujące? – Nie mogę powiedzieć, jaka może być nasza przewaga. To jest sport – mówi Ebadipour. – Ostatnio w Bełchatowie zagraliśmy bardzo źle. Mimo że daliśmy z siebie sto procent, zarówno sportowo, jak i mentalnie, to jest sport. Teraz wszystko zaczyna się prawie od początku i nie możemy myśleć, co się stało w ostatnich trzech meczach. Jutro jest nowy dzień i skupiamy się tylko na tym spotkaniu. Zobaczymy, co się wydarzy.

Przede wszystkim PGE Skra musi być gotowa do meczu pod względem mentalnym. – Nie myślimy o ostatnim meczu, o tym co się stało. Jeśli będziemy się na tym skupiać, będzie to nas bolało. Przeszłość jest przeszłością, a czeka nas nowy mecz i zobaczymy, jak to będzie wyglądało – kończy Milad Ebadipour.

Pewny wygranej wydaje się być Robert Kaźmierczak. Mogę powiedzieć, że wygramy ten mecz i 17 maja zobaczymy się w Bełchatowie. Jesteśmy zdeterminowani. Wiemy, co nam nie wyszło, ale wiemy także, jaka jest jakość naszego zespołu. Wygraliśmy ostatnio w Zawierciu i nic nie szkodzi, żebyśmy to powtórzyli i wrócili do Bełchatowa.  Na pewno ta rywalizacja ma swoją historię. W pierwszym meczu siedziała nam zagrywka i blok i mam nadzieję, że w piątek serwis również będzie naszym atutem i pozwoli nam wygrać.

źródło: inf. własna, skra.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-05-13

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę