Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Mateusz Jóźwik przyjmującym LUK Lublin

Mateusz Jóźwik przyjmującym LUK Lublin

fot. tauron1liga.pl

LUK Lublin poinformował o pozyskaniu nowego zawodnika. Barw beniaminka PlusLigi będzie bronił Mateusz Jóźwik, który do tej pory występował na zapleczu ekstraklasy. – Jednym z moich marzeń była gra w PlusLidze i dzięki LUK Lublin ono właśnie się spełnia – skomentował swój transfer przyjmujący.

Mateusz Jóźwik obecny sezon TAURON 1. ligi rozpoczął w barwach KPS-u Siedlce. Wcześniej stanowił o sile AZS-u AGH Kraków i Krispolu Września. Ma za sobą także grę w lidze austriackiej. – Pamiętam występy naszej drużyny przeciwko Mateuszowi. Zawsze trenerzy poświęcali mu osobny fragment odpraw przed tymi starciami. To niezwykle solidny zawodnik. Wierzę, że spełniające się marzenie o PlusLidze wyzwoli w nim dodatkowy potencjał. Na Jakuba Peszkę nadal liczymy. Jestem pewien, że obecność Mateusza da mu spokój w powrocie do zdrowia. Dziękuję zarządowi i sztabowi KPS-u Siedlce za sprawne przeprowadzenie transferu. Ten klub po raz kolejny potwierdza reputację miejsca, w którym dba się o rozwój i marzenia zawodników – powiedział prezes LUK Lublin Maciej Krzaczek.25-letni zawodnik to wszechstronny przyjmujący, który na zapleczu PlusLigi imponował zwłaszcza skutecznością w ataku. Teraz poprzeczka wędruje wyżej. – Witam wszystkich kibiców. Jednym z moich marzeń była gra w PlusLidze i dzięki LUK Lublin ono właśnie się spełnia. Do zobaczenia wkrótce na hali – powiedział Mateusz Jóźwik.

źródło: lkpslublin.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-11-24

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę