Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > Mateusz Januszewski: Cel został przez nas zrealizowany

Mateusz Januszewski: Cel został przez nas zrealizowany

Chrobry Głogów wygrał turniej półfinałowy w Wilczynie i awansował do turnieju finałowego. – Mieliśmy jasno postawiony cel, a był nim awans do turnieju finałowego. wywiązaliśmy się z tego zadania bardzo dobrze – powiedział Mateusz Januszewski.

Chrobry Głogów wygrał wszystkie trzy mecze w Wilczynie, w ostatnim meczu z Orłem Międzyrzecz przegrał jednego seta. – Cel zrealizowaliśmy, zagraliśmy dziesięć setów, jeden set przegraliśmy na przewagi, mieliśmy mniej szczęścia sportowego. Te wygrane 9 setów to naprawdę dobry wynik. Każdy z nas zagrał, każdy miał szansę miał sprawdzić się w tym trudnym turnieju półfinałowym. Każda drużyna postawiła wysoko poprzeczkę – powiedział Adam Michalski, najlepiej blokujący turnieju w Wilczynie.

W podobnym tonie wypowiedział się Mateusz Januszewski. – Wszystko potoczyło się zgodnie z naszym planem. Do Wilczyna przyjechaliśmy po to, aby wygrać wszystkie mecze. Zajęliśmy pierwsze miejsce w tym turnieju, mieliśmy pewne pierwsze miejsce przed meczem z Orłem. Tego meczu nie odpuściliśmy, wygraliśmy to spotkanie 3:1. Obecnie czekamy na turniej finałowy, losowanie grup i miejsce, gdzie zostanie rozegrany turniej finałowy – zakończył siatkarz.

źródło: Chrobry Głogów - Facebook, opr. własne