Strefa Siatkówki – Mocny Serwis

Łukasz Zugaj z Czarnych przenosi się do II ligi

fot. wksczarni.pl

Łukasz Zugaj, 27-letni atakujący w przyszłym sezonie będzie reprezentował barwy UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki. W styczniu 2020 roku dołączył do drużyny Cerrad Enea Czarni, występującej obecnie w PlusLidze, przenosząc się do Radomia z KPS-u Siedlce.

Łukasz Zugaj jest absolwentem Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Spale i wielokrotnym młodzieżowym reprezentantem kraju. W 2009 roku z drużyną Czarnych Radom wywalczył srebrny medal mistrzostw Polski kadetów, a następnie dwa razy z rzędu zdobył tytuł mistrza Polski juniorów w 2010 i 2011 roku. W roku 2012 sięgnął jeszcze po srebrny medal mistrzostw Polski juniorów.Od sezonu 2012/2013 reprezentował niezwykle utytułowany klub – Skrę Bełchatów, w której występował w drużynie Młodej Ligi, a także zadebiutował w pierwszym zespole w rozgrywkach PlusLigi. Ponad to znalazł się także w kadrze Skry na mecz z Tomisem Konstanca w Lidze Mistrzów. Na swoim koncie ma także złoty medal z reprezentacją Polski w Turnieju EEVZA Kadetów z 2009 roku.

W styczniu 2020 roku dołączył do drużyny Cerrad Enea Czarni, występującej obecnie w PlusLidze, przenosząc się do Radomia z KPS-u Siedlce, teraz czas na drugoligową Spartę.

źródło: Sparta Grodzisk Maz.

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, II liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-06-29

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved