Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > Łukasz Zugaj z Czarnych przenosi się do II ligi

Łukasz Zugaj z Czarnych przenosi się do II ligi

fot. wksczarni.pl

Łukasz Zugaj, 27-letni atakujący w przyszłym sezonie będzie reprezentował barwy UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki. W styczniu 2020 roku dołączył do drużyny Cerrad Enea Czarni, występującej obecnie w PlusLidze, przenosząc się do Radomia z KPS-u Siedlce.

Łukasz Zugaj jest absolwentem Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Spale i wielokrotnym młodzieżowym reprezentantem kraju. W 2009 roku z drużyną Czarnych Radom wywalczył srebrny medal mistrzostw Polski kadetów, a następnie dwa razy z rzędu zdobył tytuł mistrza Polski juniorów w 2010 i 2011 roku. W roku 2012 sięgnął jeszcze po srebrny medal mistrzostw Polski juniorów.Od sezonu 2012/2013 reprezentował niezwykle utytułowany klub – Skrę Bełchatów, w której występował w drużynie Młodej Ligi, a także zadebiutował w pierwszym zespole w rozgrywkach PlusLigi. Ponad to znalazł się także w kadrze Skry na mecz z Tomisem Konstanca w Lidze Mistrzów. Na swoim koncie ma także złoty medal z reprezentacją Polski w Turnieju EEVZA Kadetów z 2009 roku.

W styczniu 2020 roku dołączył do drużyny Cerrad Enea Czarni, występującej obecnie w PlusLidze, przenosząc się do Radomia z KPS-u Siedlce, teraz czas na drugoligową Spartę.

źródło: Sparta Grodzisk Maz.

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, II liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-06-29

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę