Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Siatkarska Liga Narodów > Laurent Tillie odkrył karty przed Ligą Narodów

Laurent Tillie odkrył karty przed Ligą Narodów

fot. Aleksandra Twardowska

Laurent Tillie odkrył karty przed Ligą Narodów. Szkoleniowiec reprezentacji Francji podał nazwiska 24 zawodników, którzy wezmą udział w tej imprezie. Wśród nich są liderzy kadry, ale też sporo nowych twarzy.

Wielkimi krokami zbliża się Liga Narodów, która w dniach 28 maja – 27 czerwca rozegrana będzie we włoskiej Rimini. W zawodach weźmie udział reprezentacja Francji, której szkoleniowiec odkrył nazwiska 24 zawodników, którzy znaleźli się w kręgu jego zainteresowań. Na tej liście nie brakuje liderów kadry z poprzednich lat, by wspomnieć chociażby Earvina N’Gapetha, Kevina Tillie czy Jeni Grebennikova, ale są także przedstawiciele PlusLigi – Beniamin Toniutti i Yacine Louati.Przypomnijmy, że rok 2021 jest ostatnim, w którym Laurent Tillie prowadzi męską reprezentację Francji. Pożegna się z nią po igrzyskach olimpijskich, a we wrześniowych mistrzostwach Europy na ławce trenerskiej trójkolorowych zasiądzie już Bernardo Rezende.

szeroka kadra Francuzów na Ligę Narodów:

Rozgrywający: Leo Meyer, Thomas Gill), Benjamin Toniutti, Antoine Brizard

środkowi: Kevin Le Roux, Mousse Gueye, Gildas Prevert, Barthelemy Chinenyeze, Nicolas Le Goff, Daryl Bultor

Atakujący: Stephen Boyer, Theo Faure, Jean Patry, Jhon Wendt

Przyjmujący: Julien Lyneel, Timothee Carle, Pierre Derouillon, Earvin Ngapeth, Kevin Tillie, Yacine Louati, Trévor Clevenot, Thibault Rossard

libero: Benjamin Diez, Jenia Grebennikov

źródło: ffvb.org, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Siatkarska Liga Narodów

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-04-29

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę