Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > mistrzostwa świata > Koronawirus w ekipie francuskiej

Koronawirus w ekipie francuskiej

fot. FIVB

Koronawirus dał o sobie znać w mistrzostwach świata. Pierwszą jego ofiarą został Loic Geiler, asystent trenera reprezentacji Francji, który trafił na izolację. Czy trójkolorowi do meczu 1/8 finału z Japończykami przystąpią w pełnym składzie?

Dotychczas korona wirus nie miał wpływu na przebieg mistrzostw świata. Pierwszy pozytywny przypadek pojawił się w reprezentacji Francji. Dotyczy Loica Geilera, który jest asystentem Andrei Gianiego. Francuska federacja w krótkim komunikacie poinformowała, że trener „został umieszczony w izolacji zgodnie z oficjalnym regulaminem zawodów”.Na razie mistrzowie olimpijscy i jeden z głównych pretendentów do zdobycia mistrzostwa świata w komplecie przygotowują się do spotkania 1/8 finału, w którym zmierzą się z reprezentacją Japonii. Jednak z pewnością przez najbliższe dni będą w napięciu oczekiwali na rozwój wypadków. Nie jest bowiem wykluczone, że we francuskiej drużynie pojawią się kolejne pozytywne wyniki testów na COVID-19.

Przypomnijmy, że reprezentacja Francji w minionym roku wygrała igrzyska olimpijskie w Tokio, a kilka tygodni temu okazała się najlepsza w Lidze Narodów, w finale pokonując po tie-breaku Amerykanów. W trwających mistrzostwach świata nie zaznała jeszcze goryczy porażki. W pokonanym polu pozostawiła rywali z Niemiec, Kamerunu i Słowenii, choć współgospodarza turnieju pokonała dopiero po tie-breaku. Przed nią pojedynek z Japończykami. Jeśli go wygra, to w ćwierćfinale zmierzy się z lepszym z pary Włochy – Kuba.

źródło: ffvb.org, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, mistrzostwa świata

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-09-02

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę