Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Jan Firlej: Potrzebuję więcej odbić piłki

Jan Firlej: Potrzebuję więcej odbić piłki

fot. Indykpol AZS Olsztyn

Siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn w niedzielę zmierzą się w Zawierciu z Aluron CMC Wartą i z całą pewnością nie będą faworytem. Do składu Akademików wraca Jan Firlej.  – Czuję się bardzo dobrze, szkoda, że ta przerwa trwała tak długo. Fizycznie wszystko jest w porządku, potrzebuje jednak na pewno więcej odbić piłki, bo to jest zwłaszcza  na mojej pozycji bardzo ważne – mówi rozgrywający.

Jan Firlej po przerwie dołączył do zespołu i będzie do dyspozycji Javiera Webera podczas meczu w Zawierciu. Jak podkreślił brakuje mu na ten moment czucia piłki z uwagi, że przez ponad tydzień nie miał z nią kontaktu.– Czuję się bardzo dobrze, szkoda, że ta przerwa trwała tak długo. Fizycznie wszystko jest w porządku, potrzebuje jednak na pewno więcej odbić piłki, bo to jest zwłaszcza  na mojej pozycji bardzo ważne. Jak tylko mogę podwajam jednostki treningowe, żeby jak najwięcej dotykać piłki i mam nadzieję, że jak najszybciej wrócę do dyspozycji – powiedział.  – Myślę, że ten brak kontaktu z piłką może mieć wpływ w każdej hali, nie tylko tej w Zawierciu. Na pewno trochę to odczuję,  ale mam nadzieję, że to jak najszybciej wróci do normy – dodał rozgrywający Indykpolu AZS Olsztyn.

Jan Firlej przyznał, że w niedzielę spodziewa się trudnego meczu. – W tej hali gra się ciężko, u siebie zespół z Zawiercia gra bardzo dobrze, kibice ich niosą, jest tu bardzo głośno. My wracamy do dyspozycji po mniejszych lub większych chorobach i chciałbym, żebyśmy jak najszybciej wrócili do tej dyspozycji, która była i wtedy wszystko będzie dobrze – stwierdził siatkarz. Początek meczu o 14:45.

źródło: Indykpol AZS Olsztyn - materiały prasowe, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-01-23

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę