Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Enea Volleyball Bydgoszcz Cup 2022: Netzhoppers KW, Gwardia i Mickiewicz na podium

Enea Volleyball Bydgoszcz Cup 2022: Netzhoppers KW, Gwardia i Mickiewicz na podium

W piątek zostały rozegrane decydujące mecze kolejnej edycji Enea Volleyball Bydgoszcz Cup 2022. W meczu o trzecie miejsce Mickiewicz Kluczbork pokonał BKS Visłę Proline Bydgoszcz 3:1. Natomiast w spotkaniu finałowym po zaciętym boju Chemeko-System Gwardia Wrocław musiała uznać wyższość Netzhoppers KW 2:3.

O trzecie miejsce na koniec turnieju powalczyli kluczborczanie i bydgoszczanie. Gospodarze tylko w pierwszym secie zdołali przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę. W pozostałych musieli uznać wyższość rywali. MVP został wybrany Michał Makowski.

W spotkaniu finałowym zmierzyli się Gwardziści oraz zawodnicy z Netzhoppers KW. Pierwsze dwie partie wygrali dość pewnie wygrali wrocławianie. Jednak w kolejnych trzech setach podopieczni Dawida Murka musieli uznać już wyższość rywali.