Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Enea Volleyball Bydgoszcz Cup 2022: Netzhoppers KW, Gwardia i Mickiewicz na podium

Enea Volleyball Bydgoszcz Cup 2022: Netzhoppers KW, Gwardia i Mickiewicz na podium

fot. Natalia Grabarczyk

W piątek zostały rozegrane decydujące mecze kolejnej edycji Enea Volleyball Bydgoszcz Cup 2022. W meczu o trzecie miejsce Mickiewicz Kluczbork pokonał BKS Visłę Proline Bydgoszcz 3:1. Natomiast w spotkaniu finałowym po zaciętym boju Chemeko-System Gwardia Wrocław musiała uznać wyższość Netzhoppers KW 2:3.

O trzecie miejsce na koniec turnieju powalczyli kluczborczanie i bydgoszczanie. Gospodarze tylko w pierwszym secie zdołali przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę. W pozostałych musieli uznać wyższość rywali. MVP został wybrany Michał Makowski.W spotkaniu finałowym zmierzyli się Gwardziści oraz zawodnicy z Netzhoppers KW. Pierwsze dwie partie wygrali dość pewnie wygrali wrocławianie. Jednak w kolejnych trzech setach podopieczni Dawida Murka musieli uznać już wyższość rywali.

Wyniki meczów rozegranych 26 sierpnia:
mecz o 3. miejsce: Mickiewicz Kluczbork – BKS Visła Proline Bydgoszcz 3:1
(23:25, 25:22, 25:22, 25:22)
mecz o 1. miejsce: Chemeko-System Gwardia Wrocław – Netzhoppers KW 3:2
(25:19, 25:21, 19:25, 20:25, 8:15)

źródło: tauron1liga.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga mężczyzn, rozgrywki towarzyskie

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2022-08-26

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę