Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacje młodzieżowe > Drugi sparing reprezentacji Polski do lat 21 z rówieśnikami z Egiptu

Drugi sparing reprezentacji Polski do lat 21 z rówieśnikami z Egiptu

fot. Klaudia Piwowarczyk

Kadra U-21 przygotowuje się do mistrzostw świata w tej kategorii wiekowej, które rozegrane zostaną od 23 września do 3 października we Włoszech i Bułgarii. Zawodnicy, którzy pracują pod wodzą trenera Daniela Plińskiego, spotkali się 14 września na zgrupowaniu w Nowym Dworze Mazowieckim i tam zagrali sparingi ze swoimi rówieśnikami z Egiptu.

W trakcie przygotowań podopieczni trenera Daniela Plińskiego zagrali również w Radomiu sparing z miejscowym Cerradem Eneą Czarnymi, ulegając 1:3, a 16 września zwyciężyli Egipt 4:0. Nasza reprezentacja U-21 na MŚ odleci we wtorek 21 września do Sofii.Tam rywalami Polaków w grupie B będą kolejno zespoły Kuba, Bahrajn i Bułgaria. Pierwsze lub drugie miejsce da biało-czerwonym awans do czołowej ósemki turnieju.

Polska U-21 – Egipt U-21 3:1
(25:11, 25:23, 22:25, 25:16)

Polska: Pawlun (2), Dulski (9), Strulak (3), Czerwiński (10), Urbanowicz (6), Gierżot (18). Nowowsiak (libero) oraz Kołtowski (libero), Kupka (5), Kwasigroch (4), Markiewicz (5) Kraut (3), Gomułka (5) i Gniecki (4)

Zobacz również:
Terminarz gr. B mistrzostw świata siatkarzy do lat 21

źródło: pzps.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, reprezentacje młodzieżowe, rozgrywki towarzyskie

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-09-18

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę