Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > Doświadczony rozgrywający dołączył do drugoligowca

Doświadczony rozgrywający dołączył do drugoligowca

fot. pgsador.it

GBS Bank KS Orzeł Międzyrzecz nie przeszedł rewolucji kadrowej. W ostatnich dniach trener zespołu zapowiadał ciekawy transfer, którym okazało się pozyskanie doświadczonego rozgrywającego Konrada Woronieckiego.

Na tą chwilę w zasadzie dogadaliśmy się z jednym nowym zawodnikiem, będzie to Kacper Szala. Jest to nasz wychowanek, który wraca do nas po kilku latach gry poza Międzyrzeczem. Pożegnaliśmy się na tę chwilę z trzema zawodnikami – Pawłem Garstką, Dominikiem Kolińskim i Bogdanem Jurantem i w to miejsce będziemy jeszcze szukali na pewno atakującego. Poza tym najprawdopodobniej skład zostanie, jaki był. Prowadzimy jeszcze rozmowy z jednym doświadczonym zawodnikiem, ale na razie nie chciałbym zdradzać kulisów tych rozmów – mówił kilka dni temu trener i kapitan Orła Międzyrzecz Piotr Haładus.Jak się okazało do drugoligowca dołączył doświadczony rozgrywający Konrad Woroniecki. Trzydziestoośmiolatek ostatni sezon spędził w Mickiewiczu Kluczbork. Siatkarz w 2001 roku w Międzyrzeczu rozpoczynał swoją przygodę z dorosłą siatkówką. – Z Konradem rozmawialiśmy już w zeszłym roku o jego ewentualnym powrocie, jednak nie doszliśmy do porozumienia. Teraz już wszystko się udało i Konrad zasili szeregi naszej drużyny. Tak doświadczony rozgrywający w połączeniu z tym naszym zespołem, który obecnie jest, myślę że będzie dużym wzmocnieniem – przyznał Haładus. Obecnie w Orle jest trzech rozgrywających a jednym z siatkarzy na tej pozycji jest Haładus, który łączy rolę zawodnika i trenera. – Ja butów na kołek nie zawieszam, będę trenował normalnie. Będziemy mieć trzech rozgrywających, jednak większość mojej uwagi skupi się na tym, żeby zorganizować, przygotować trening i na pewno wymiar gry z mojej strony będzie dużo mniejszy – wyjaśnił.

Czy siła zespołu w sezonie 2020/2021 będzie większa? – Myślę, że będzie porównywalna. Tylko będzie więcej doświadczenia. W momencie, gdy ja będę z boku boiska jako trener to myślę, że będę więcej widział niż w momencie, gdy grałem. Z boiska nie da się wszystkiego dostrzec i też w pełni prowadzić zespołu tak, jak to powinno wyglądać – zakończył Piotr Haładus.

źródło: inf. własna, Radio Zachód

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, II liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-06-10

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę