Strefa Siatkówki – Mocny Serwis

Czarnogórskie wzmocnienie Pałacu Bydgoszcz

fot. odbojka.me

Tatjana Bokan dołącza do zespołu z Bydgoszczy. Nowa zawodniczka Polskich Przetworów Pałac posiada tytuły mistrzowskie kilku europejskich i azjatyckich lig oraz doświadczenie, na które liczy trener Piotr Matela.

Polska będzie jedenastym krajem, w którym będzie występowała Tatjana Bokan. Nie ma wątpliwości, że nowa zawodniczka bydgoskiego zespołu to obieżyświat. I to z sukcesami.Pochodzi z Czarnogóry, z miejscowości Bar, gdzie stawiała pierwsze siatkarskie kroki. Miejscowy klub Luka Bar reprezentowała w latach 2004-2006. Potem trafiła do Serbii i z OK Spartakiem Subotica w 2010 roku sięgnęła po mistrzostwo kraju.

Tak rozpoczyna się spora kolekcja tytułów, medali zarówno w Europie, jak i w Azji. Ma krążki we wszystkich kolorach we Francji (kluby z Miluzy i Cannes), Puchar Francji z RC Cannes, mistrzostwo Japonii (2016), Puchar Cesarza (2015) czy wicemistrzostwo Azerbejdżanu (2017). W sezonie 2019/2020 przyjmująca zawędrowała do Chin, do zespołu Zhe-jiang Jiaxing.

Bokan wraca do Europy, gdzie grała jeszcze także w klubach z Italii czy Węgier. W sezonie 2018/2019 z Swietelsky Bekescsabai RSE sięgnęła po brąz w lidze oraz 3. miejsce w Pucharze CEV.

Tanja to bardzo doświadczona siatkarka, mająca na swoim koncie grę w wielu czołowych ligach świata. Gra na pozycji przyjmującej, dysponuje mocnym atakiem. Uważam, że będzie dla nas dużym wsparciem ofensywnym – podkreślił trener Piotr Matela.

Zobacz również:
Karuzela transferowa TAURON Ligi

źródło: kspalac.bydgoszcz.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-06-17

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę