Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Były trener Biełogorie ma już nowy klub

Były trener Biełogorie ma już nowy klub

fot. Baziz Chibane - lavoixdunord.fr

Igor Juričić nie utrzymał długo posady szkoleniowca Biełogorie Biełgorod. Już przy pierwszej weryfikacji rezultatów w fazie zasadniczej rosyjski klub rozstał się z Chorwatem. Ten jednak nie pozostał długi bezrobotny, jak informują greckie media Juričić pokieruje grą A.O. Foinikas Syros ONEX.

Juričić jako nowy szkoleniowiec Biełogorie został ogłoszony w maju 2020 roku, chorwacki trener długo nie nacieszył się tą posadą, a przyczyną rozstania miały być niezadowalające wyniki Biełogorie na ligowym podwórku. Rosyjski zespół po dwunastu rozegranych meczach zajmuje obecnie odległe 12. miejsce w ligowej tabeli, a bilans 3 zwycięstw i 9 porażek nie prezentuje się imponująco.Na nowe propozycje trener Juričić nie musiał długo czekać, tym razem szkoleniowiec spróbuje swoich sił w Grecji, te doniesienia potwierdził również nowy klub Chorwata – A.O. Foinikas Syros ONEX. Na ławce trenerskiej Juričić zastąpi Giannisa Orfanosa, a więc trenera, który w poprzednim sezonie poprowadził Foinikas do półfinałów fazy play-off.

Przypomnijmy, że Igor Juričić większość swojej kariery trenerskiej spędził we Francji, gdzie w 2018 roku z Tourcing zdobył Puchar Francji. Szkoleniowiec ma za sobą również doświadczenie z pracy w Belgii (Menen).

źródło: inf. własna, worldofvolley.com

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, ligi zagraniczne

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-01-03

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved