Strefa Siatkówki – Mocny Serwis

Brazylijka dołączyła do Chemika Police

fot. FIVB

Potwierdziły się wcześniejsze, nieoficjalne informacje. Grupa Azoty Chemik Police podpisał kontrakt z Naiane de Almeida Rios, brazylijską rozgrywającą. – Towarzyszy mi bardzo dużo emocji, często skrajnych. Na pewno jestem bardzo podekscytowana. Wydaje mnie się, że wyjazd może pozwolić mi rozwinąć się jako siatkarce, ale również jako człowiekowi. Po otrzymaniu oferty z Polic wiedziałam, że to jest krok, na który chcę się zdecydować. Słyszałam dużo o klubie, popytałam znajomych, którzy mówili o was w samych superlatywach. Zaczynamy niebawem, trochę już nie mogę się doczekać – powiedziała mediom klubowym nowa siatkarka mistrzyń Polski.

Naiane de Almeida Rios ma 26 lat, 180 centymetrów wzrostu i pochodzi z Belem w Brazylii. W poprzednim sezonie broniła barw Grêmio de Vôlei Osasco, z którym zdobyła brązowy medal.  – To był udany sezon. Mieliśmy grupę bardzo fajnych ludzi, dzięki czemu udało nam się wywalczyć brąz – podsumowuje Brazylijka. Nowa policka rozgrywająca ma za sobą występy w seniorskiej reprezentacji kraju. Wywalczyła z nią złoto w Montreux Volley Masters i Grand Prix.Co ciekawe, będzie to pierwszy zagraniczny klub Naiane w dotychczasowej karierze. – Towarzyszy mi bardzo dużo emocji, często skrajnych. Na pewno jestem bardzo podekscytowana. Wydaje mnie się, że wyjazd może pozwolić mi rozwinąć się jako siatkarce, ale również jako człowiekowi. Po otrzymaniu oferty z Polic wiedziałam, że to jest krok, na który chcę się zdecydować. Słyszałam dużo o klubie, popytałam znajomych, którzy mówili o was w samych superlatywach. Zaczynamy niebawem, trochę już nie mogę się doczekać – mówi.

Zobacz również:
Karuzela transferowa TAURON Ligi

źródło: chemik-police.com

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-07-21

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę