Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski mężczyzn > Przed biało-czerwonymi pierwszy sprawdzian, rywalami Niemcy

Przed biało-czerwonymi pierwszy sprawdzian, rywalami Niemcy

fot. Klaudia Piwowarczyk

Polski Związek Piłki i Miejski Ośrodek Sportu w Zielonej Górze informują, że pierwsze oficjalne mecze siatkarskiej reprezentacji Polski mężczyzn odbędą się 22 i 23 lipca w hali widowiskowo-sportowej MOSiR-u przy ulicy Sulechowskiej 41. Rywalem biało-czerwonych będzie reprezentacja Niemiec.

Obowiązujące obecnie obostrzenia związane z pandemią COVID-19 sprawiają, że póki co mecze nie mogą się odbywać z udziałem publiczności.– Bolejemy nad tym, że nie nasi siatkarze nie będą mogli się spotkać z naszymi fantastycznymi kibicami, ale bezpieczeństwo jest najważniejsze. Nie wykluczamy jednak, że za ponad miesiąc sytuacja  może pozwolić na udział publiczności. Naturalnie obydwa spotkania transmitowane będą przez naszego niezawodnego partnera, telewizję Polsat i mam przekonanie, że po ponad trzech miesiącach pauzy od siatkarskiej rywalizacji będą to emocjonujące widowiska. Uczynimy wszystko, by zapewnić mediom szeroki dostęp do tych potyczek i do kadr narodowych. Najważniejsze,  że wracamy do gry. Serdecznie dziękuję Zielonej Górze za przychylność i szybką reakcję na nasze potrzeby – mówi Jacek Kasprzyk, prezes Polskiego Związku Piłki Siatkowej.

–   Cieszymy się, że właśnie w Zielonej Górze odbędą się mecze towarzyskie Polska – Niemcy. Część zawodników prawdopodobnie już u nas grała, być może w Memoriale Wagnera kilka lat temu czy podczas finału Pucharu Polski w 2014 roku i dobrze ich będzie znów zobaczyć. Myślę, że jest to radość obustronna – my cieszymy się, że pod koniec lipca będziemy gościć w naszych progach reprezentację Polski, a PZPS, jak odczułem podczas rozmów, jest zadowolony, że siatkówka wraca do tej lokalizacji. Dla nas jest to wielkie wyróżnienie, że wspólnie podejmiemy się organizacji tych spotkań. Wśród mieszkańców czuć potrzebę siatkówki i mam nadzieję, że do tego czasu uda się troszkę złagodzić obostrzenia i choć część zielonogórzan będzie miała szansę pojawić się na trybunach. Siatkówka w Zielonej Górze, podobnie jak w całej Polsce jest bardzo popularna i wszyscy kibicujemy naszym zawodnikom czy zawodniczkom. Zapraszamy serdecznie do Zielonej Góry i bardzo cieszymy się, że spotkamy się wspólnie pod koniec lipca – mówi Robert Jagiełowicz, dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu w Zielonej Górze.

Polska – Niemcy

22 lipca – 20.30, 23 lipca – 18.00

Hala widowiskowo-sportowej MOSiR-u przy ulicy Sulechowskiej 41, Zielona Góra

Transmisje: Polsat Sport

źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, reprezentacja Polski mężczyzn, rozgrywki towarzyskie

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-06-11

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę