Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Alexandra Lazić wybrała ofertę Perugii

Alexandra Lazić wybrała ofertę Perugii

fot. Michał Szymański

Włoskie media donoszą, że przyjmująca Radomki Radom Aleksandra Lazić w przyszłym sezonie zagra w zespole włoskiej Serie A z Perugii. Wcześniej reprezentantka Szwecji miała również ofertę z klubu Megabox Vallefoglia, ale ostatecznie z niej nie skorzystała. Wcześniej w barwach zespołu z Perugii grała jest siostra bliźniaczka Rebecka.

Alexandra Lazić po dwóch sezonach gry w polskiej ekstraklasie przenosi się do włoskiej Serie A. Po sezonie spędzonym w Developresie Rzeszów i ostatnim, w którym grała w barwach Radomki Radom, reprezentantka Szwecji przeniesie się do zespołu z Perugii.Przyjmująca radomskiej drużyny ma za sobą całkiem udany sezon jeśli chodzi o grę indywidualną, ostateczna pozycja zespołu na koniec sezonu była jednak rozczarowaniem. Już po zakończeniu sezonu mówiło się, że Lazić ma ofertę z klubu Megabox Vallefoglia, jednak rozmowy nie zakończył się sukcesem. Zdaniem włoskich mediów zawodniczka podpisała właśnie umowę z Bartoccini Fortinfissi Perugia, zespołem, który w tym sezonie zajął 10. miejsce w Serie A. Co ciekawe wcześniej w tej drużynie występowała jej siostra bliźniaczka – Rebecka.

Zobacz również:
Karuzela transferowa TAURON Ligi

źródło: inf. własna, ivolleymagazine.it

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, ligi zagraniczne, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-05-19

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę