Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Z ZAKSY Strzelce Opolskie do ligi niemieckiej

Z ZAKSY Strzelce Opolskie do ligi niemieckiej

fot. tauron1liga.pl

Mateusz Maciejewicz w sezonie 2020/2021 zamykał skład pierwszoligowej ZAKSY Strzelce Opolskie. W zespole z Opolszczyzny spędził jednak tylko rok. Młody rozgrywający zdecydował się spróbować swoich sił na zapleczu ekstraklasy w lidze niemieckiej. Nadchodzące rozgrywki spędzi w klubie Moerser SC, a o miejsce w składzie będzie rywalizował innym polskim rozgrywającym – Marcinem Kapuśniakiem.

Maciejewicz w zespole ZAKSY był trzecim zawodnikiem na pozycji rozgrywającego i o miejsce w składzie rywalizował z Michałem Szczechowiczem i Maksymilianem Skowronkiem. Nie miał zbyt wiele okazji do pojawienia się na parkiecie, łącznie wystąpił w zaledwie siedmiu spotkaniach TAURON 1. Ligi.19-latek wcześniej występował w młodzieżowych drużynach Trefla Gdańsk oraz MMKS-ie Kędzierzyn-Koźle. Nadchodzącym sezon będzie jego pierwszym spędzonym poza granicami Polski. Maciejewicz zdecydował się na ofertę z zaplecza ekstraklasy niemieckiej, z zespołu Moerser SC.

Na pozycji rozgrywającego będzie rywalizował z Marcinem Kapuśniakiem. 32-latek dołączył do Moerser SC z innego niemieckiego klubu – SV Lindow Gransee. W przeszłości w polskiej lidze reprezentował m.in. Wandę Kraków i Kielczanina Kęty.

Zobacz również:
Karuzela transferowa TAURON 1. Ligi

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga mężczyzn, ligi zagraniczne

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-09-07

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę