Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > W ZAKSIE i BBTS-ie przedłużenia umów

W ZAKSIE i BBTS-ie przedłużenia umów

fot. Klaudia Piwowarczyk

ZAKSA Strzelce Opolskie poinformowała, że Ernest Kaciczak i Michał Szczechowicz pozostaną w klubie na kolejny sezon. Z kolei BBTS Bielsko-Biała pozostawiła komplet zawodników z poprzednich rozgrywek na środku siatki.

W ZAKSIE Szczechowicz odpowiadał za rozegranie, natomiast Kaciczak grał na przyjęciu. W przyszłym sezonie również zobaczymy ich w klubie. Dla rozgrywającego będzie to drugi rok w Strzelcach, natomiast dla Kaciczaka trzeci.W sezonie 2021/2022 nie zmieni się formacja środkowych BBTS-u Bielsko-Biała. Nadal na środku siatki będą występować Adrian Hunek, Bartosz Cedzyński, Wojciech Siek i Bartłomiej Oniszk.

Zobacz również:
Wyniki i tabela I ligi mężczyzn

źródło: bbtsbielsko.pl, inf. własna, ZAKSA Strzelce Opolskie

nadesłał:

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę