Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > europejskie puchary > Uraz rozgrywającej Rysic niegroźny

Uraz rozgrywającej Rysic niegroźny

fot. PressFocus

W meczu Ligi Mistrzyń z zespołem z Conegliano boisko musiała opuścić rozgrywająca PGE Rysic – Katarzyna Wenerska. Rozgrywająca w drugim secie poczuła ból w kolanie i zeszła z parkietu. Siatkarka jest już po badaniach i na szczęście uraz okazał się niegroźny i Wenerska może wrócić do treningów.

 

Postawiły się faworytkom

PGE Rysice Rzeszów co prawda dość gładko przegrały dwie pierwsze partie starcia z zespołem z Conegliano. W kolejnym secie podopieczne Stephane’a Antigi się postawiły i przedłożyły losy spotkania. Były bliskie doprowadzenie do tie-breaka, ale to bardziej doświadczone Włoszki na swoją korzyść przechyliły szalę w końcówce i wyjechały ze stolicy Podkarpacia z kompletem punktów.

 

Na strachu na szczęście się skończyło

W drugim secie boisko musiała opuścić Katarzyna Wenerska. Po zderzeniu z jedną ze swoich koleżanek rozgrywająca poczuła ból w kolanie i poprosiła o zmianę. Jej miejsce zajęła Gabriela Makarowska-Kulej, a reprezentacyjna rozgrywająca nie pojawiła się już na boisku.

Już dzień po meczu Wenerska przeszła odpowiednie badania. Te wykazały, że uraz kolana nie jest groźny i Katarzyna Wenerska może wrócić do treningów z drużyną.

Teraz Rysice Rzeszów czeka starcie w TAURON Lidze. W niedzielę rzeszowianki zagrają na własnym terenie ze zdecydowanie niżej notowanymi zawodniczkami z Tarnowa.

źródło: PGE Rysice Rzeszów

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, europejskie puchary, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2023-11-30

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2024 Strefa Siatkówki All rights reserved