Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn >  Serhiy Kapelus: Jak będzie potrzeba musimy mieć gotowych wszystkich zawodników

 Serhiy Kapelus: Jak będzie potrzeba musimy mieć gotowych wszystkich zawodników

fot. Klaudia Piwowarczyk

BBTS Bielsko-Biała, w dwudziestej trzeciej kolejce TAURON 1.Ligi, potrzebował trzech setów by pokonać KGHM SPS Chrobrego Głogów. Poza trzecim setem, gdzie głogowianie dotrzymywali bielszczanom kroku, mecz przebiegał pod pełną kontrolą trzeciej drużyny tabeli. 

Na Dolny Śląsk BBTS Bielsko-Biała jechał po porażce z Bogdanką Arką Chełm, która dość mocno zapadła trenerowi w pamięci. Dodatkowo głogowianie wciąż walczą o utrzymanie, a w minionych tygodniach ich forma uległa znaczącej poprawie. -Bardzo cieszę się z tej wygranej. Zwłaszcza, że przegraliśmy poprzedni mecz z Arką Chełm. Tak naprawdę cały ten czas nie czułem się za dobrze, cały czas wspomnienia o tamtym meczu były gorsze. Bardzo się cieszę z tej wygranej 3:0 bo to też jest trudny teren, a głogowianie już nie raz pokazali, że są trudnym przeciwnikiem – powiedział na łamach mediów klubowych Serhiy Kapelus. 

cały zespół w gotowości

Faza zasadnicza TAURON 1.Ligi powoli dobiega końca, a zespoły zaczynają pracę nad dyspozycją na fazę play-off. Dlatego korzystając z okazji gry ze znacznie niżej notowanym przeciwnikiem Sergii Kapelus rotował składem, tak by dać szansę rzadziej grającym zawodnikom. Szymona Berezę, który zmaga się z drobnym urazem, ale był w gotowości na mecz przeciwko głogowianom, udanie zastąpił Szymon Janus. Na krótkie zmiany pojawili się także Radosław Puczkowski i Michał Prokopiuk, a w wyjściowym składzie znalazł się Wojciech Siek. -Chciałem dać możliwość by nie tylko podstawowa szóstka grała, ale także ci zawodnicy którzy są mniej na boisko. To też jest ważne dla nich, ale też dla całego zespołu. Jak będzie potrzeba musimy mieć gotowych wszystkich zawodników, a jak nie będą grali i chociażby chwili nie spędzą na boisku to później mogą być w gorszej dyspozycji- powiedział szkoleniowiec drużyny z Podbeskidzia

KOLEJNY WYMAGAJĄCY PRZECIWNIK

Po wygranej nad zespołem z Głogowa bielszczanie utrzymali się na trzecim miejscu w ligowej tabeli. W kolejnej kolejce BBTS Bielsko-Biała podejmie zespół z Białegostoku. REA BAS Białystok wciąż pozostaje w walce o miejsce w fazie play-off i nie raz urwała już punkty wyżej notowanym zespołom. -To też bardzo dobry przeciwnik, na pewno lepszy niż głogowianie, bo są wyżej w tabeli. Wiemy, bo graliśmy już z nimi, że to solidny przeciwnik. Będziemy się przygotowywać żeby zagrać dobry mecz – podsumował Serhiy Kapelus.

Zobacz również 
I liga M: Chrobry bez szans, pewny triumf BBTS-u

źródło: BBTS Bielsko-Biała - Facebook

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:

Więcej artykułów z dnia :
2024-02-17

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2024 Strefa Siatkówki All rights reserved