Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Roszady między składami w I lidze kobiet

Roszady między składami w I lidze kobiet

fot. Michał Szymański

Kluby I ligi kobiet coraz bardziej regularnie przedstawiają roszady w swoich składach. Trzy siatkarki pożegnały się z LOS-em Nowy Dwór Mazowiecki. Nowego pracodawcę znalazły już Natalia Kawka i Urszula Bolińska. Na zmianę otoczenia zdecydowała się również środkowa Nike Węgrów – Jagoda Michałek.

Trwa seria pożegnań w PMKS Nike Węgrów. Po Monice Głodzińskiej, Paulinie Wiśniewskiej i Katarinie Pylypenko nowego pracodawcę znalazła Jagoda Michałek. Siatkarka była kapitanem ekipy z Węgrowa. Środkowa występowała w Nike w latach 2021-2024. Do Węgrowa przeniosła się z UKS-u Ósemki Siedlce. Siatkarka łączona jest z beniaminkiem I ligi kobiet – KSG Warszawa.

Pożegnania w LOS-ie Nowy Dwór Mazowiecki

Eco Harpoon LOS Nowy Dwór Mazowiecki pożegnał atakującą Natalię Sidor. Kapitan zespołu po zdobyciu srebrnego i brązowego medalu zaplecza TAURON Ligi pożegnała się z nowodworskim pierwszoligowcem. – Natalia Sidor dziękujemy za wszystko i trzymamy kciuki za rozwój dalszej kariery, tym bardziej, że z nieoficjalnych informacji, że w przyszłym sezonie postawisz kolejny krok do przodu – napisano na łamach mediów społecznościowych klubu. Nie jest to jedyna siatkarka, która po sezonie 2023/2024 rozstaje się z LOS-em. Do Libero VIP Biesiadowo Aleksandrów Łódzki przenosi się środkowa Natalia Kawka.

Po dwóch sezonach środowisko zmieniła rozgrywająca Urszula Bolińska. Siatkarka zostanie jednak w I lidze kobiet. Zawodniczka zdecydowała się jednak zmienić Nowy Dwór Mazowiecki na Wieliczkę. Bolińska to pierwsza nowa siatkarka w szeregach UJ-CM Solnej Wieliczka. Nie wiadomo jeszcze z kim o miejsce w składzie będzie walczyć rozgrywająca.

Zobacz również:
Karuzela transferowa I ligi kobiet

źródło: inf. własna, LOS Nowy Dwór Mazowiecki - Facebook, Nike Węgrów - facebook, Solna Wieliczka - facebook

nadesłał:

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2024 Strefa Siatkówki All rights reserved