Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > mistrzostwa świata > Reprezentacja Polski kobiet zagra dwa sparingi w Spodku

Reprezentacja Polski kobiet zagra dwa sparingi w Spodku

fot. pzps.pl

Przygotowująca się do mistrzostw świata reprezentacja Polski siatkarek rozegra dwa mecze kontrolne w katowickim Spodku. Wstęp na sparingi z Bułgarkami będzie wolny.

W środę w Katowicach i Lublanie zakończy się pierwsza faza mistrzostw świata siatkarzy. Następne spotkania – 1/16 finału – zaplanowane są na 3 września, zaś polska część zacznie się dzień później, ale już w Gliwicach. Do Katowic najlepsze drużyny na świecie wrócą 10 września na półfinały.Nie oznacza to jednak, że w tym czasie kibice siatkówki będą mogli odpocząć. 2 i 3 września w Spodku zaprezentuje się kobieca reprezentacja Polski, przygotowująca się do mistrzostw świata, które Polska organizuje razem z Holandią.

Biało-czerwone przygotowują się do mistrzostw od początku sierpnia. W ubiegłym tygodniu rozegrały pierwsze sparingi, dwukrotnie pokonując Niemcy (3:2 i 3:1). Kolejne zgrupowanie podopieczne Stefano Lavariniego rozpoczęły w poniedziałek w Mysłowicach, a jego podsumowaniem będą mecze z Bułgarią. Zostaną one rozegrane w piątek o godzinie 18 i w sobotę o 14:30 w Spodku, na boisku przygotowanym do mistrzostw świata mężczyzn.

Wstęp na oba mecze jest wolny.  Przeciwniczki są mocne, ponieważ Bułgaria jest 15. w światowym rankingu, tylko dwa miejsca za Polską.

źródło: pzps.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, mistrzostwa świata, reprezentacja Polski kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-08-30

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę