Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Rajsner i Żukowski odchodzą z Lechii

Rajsner i Żukowski odchodzą z Lechii

fot. EEVZA

Kolejni siatkarze opuszczają szeregi pierwszoligowej Lechii Tomaszów Mazowiecki. Klub poinformował, że rozgrywający Dominik Żukowski oraz środkowy Wiktor Rajsner nie zagrają w jego barwach w przyszłym sezonie.

Lechia Tomaszów Mazowiecki nie zaprezentowała się najlepiej w minionym sezonie TAURON 1. Ligi i ostatecznie uplasowała się na dziewiątym miejscu. Po dość nieudanej edycji rozgrywek w zespole dojdzie do sporych roszad kadrowych – do tej pory klub poinformował o zakończeniu współpracy z pięcioma siatkarzami.Kolejnymi zawodnikami, którzy opuszczą Lechię są rozgrywający Dominik Żukowski oraz środkowy Wiktor Rajsner. Żukowski nie miał zbyt wielu okazji do zaprezentowania swoich umiejętności, był zmiennikiem doświadczonego Bartłomieja Neroja i wystąpił jedynie w sześciu setach. Znacznie częściej grał Rajsner, który w sumie rozegrał 99 setów i zdobył 171 punktów. Obaj siatkarze spędzili w Tomaszowie Mazowieckim tylko jeden rok.

Poza Żukowskim i Rajsnerem z drużyną pożegnali się już także przyjmujący Adam Kącki, środkowy Adam Miniak oraz libero Bartosz Zieliński.

Zobacz również:
Karuzela transferowa TAURON 1. Ligi

źródło: facebook.com/KS Lechia Tomaszów Mazowiecki, opr. własne

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-05-01

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę