Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Pałac Bydgoszcz odsłonił pierwsze karty

Pałac Bydgoszcz odsłonił pierwsze karty

fot. lsk.pls.pl

Znamy nazwiska pierwszych sześciu siatkarek, które w nadchodzącym sezonie będą reprezentować Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz w rozgrywkach Tauron Ligi Kobiet. W zespole pozostają obie libero, dwie środkowe, rozgrywająca i przyjmująca. Nie wiadomo, czy pozostałe zawodniczki odejdą z Pałacu, na pewno jednak kilku z nich nie zobaczymy już w Bydgoszczy.

W sezonie 2020/2021 na parkiecie hali Immobile Łuczniczka w Bydgoszczy kibice na pewno zobaczą sześć siatkarek, któe reprezentowały Pałac w minionym sezonie. Po rundzie zasadniczej bydgoszczanki zajmowały 6. miejsce w tabeli i na takiej pozycji zostały sklasyfikowane na koniec sezonu.

W zespole pozostaną obie libero – Monika Jagła i Julia Reszelewska. W Bydgoszczy kibice nadal będą mogli podziwiać grę doświadczonej rozgrywającej Magdaleny Mazurek, a także przyjmującej Eweliny Żurowskiej. W Pałacu pozostaną również dwie środkowe – Kinga Różyńska i Marta Ziółkowska.

Drużynę Pałacu nadal prowadzić ma trener Piotr Matela. Według doniesień prasowych z Bydgoszczą pożegnać się mają obie atakujące oraz Anna Stencel, której nazwisko wiązane jest z zespołem Developresu Rzeszów. Do Budowlanych Łódź ma przenieść się Monika Fedusio. 

Zobacz również:
Karuzela transferowa Ligi Siatkówki Kobiet

źródło: kspalac.bydgoszcz.pl

nadesłał:

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2024 Strefa Siatkówki All rights reserved