Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Pałac Bydgoszcz odsłonił pierwsze karty

Pałac Bydgoszcz odsłonił pierwsze karty

fot. lsk.pls.pl

Znamy nazwiska pierwszych sześciu siatkarek, które w nadchodzącym sezonie będą reprezentować Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz w rozgrywkach Tauron Ligi Kobiet. W zespole pozostają obie libero, dwie środkowe, rozgrywająca i przyjmująca. Nie wiadomo, czy pozostałe zawodniczki odejdą z Pałacu, na pewno jednak kilku z nich nie zobaczymy już w Bydgoszczy.

W sezonie 2020/2021 na parkiecie hali Immobile Łuczniczka w Bydgoszczy kibice na pewno zobaczą sześć siatkarek, któe reprezentowały Pałac w minionym sezonie. Po rundzie zasadniczej bydgoszczanki zajmowały 6. miejsce w tabeli i na takiej pozycji zostały sklasyfikowane na koniec sezonu.W zespole pozostaną obie libero – Monika Jagła i Julia Reszelewska. W Bydgoszczy kibice nadal będą mogli podziwiać grę doświadczonej rozgrywającej Magdaleny Mazurek, a także przyjmującej Eweliny Żurowskiej. W Pałacu pozostaną również dwie środkowe – Kinga Różyńska i Marta Ziółkowska.

Drużynę Pałacu nadal prowadzić ma trener Piotr Matela. Według doniesień prasowych z Bydgoszczą pożegnać się mają obie atakujące oraz Anna Stencel, której nazwisko wiązane jest z zespołem Developresu Rzeszów. Do Budowlanych Łódź ma przenieść się Monika Fedusio. 

Zobacz również:
Karuzela transferowa Ligi Siatkówki Kobiet

źródło: kspalac.bydgoszcz.pl

nadesłał:

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę