Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Olivia Różański blisko gry w Turcji

Olivia Różański blisko gry w Turcji

fot. PressFocus

Sezon 2023/2024 wkracza powoli w decydujące etapy, a na dobre rozpoczęła się także karuzela transferowa na kolejne rozgrywki. Według tureckiego voleybolplus.com w przyszłym sezonie do Beşiktaş Ayos ma przenieść się Olivia Różański. Przyjmująca obecnie występuje we włoskim Volley Bergamo. 

Kolejny zagraniczny kierunek

Po zakończeniu sezonu 2021/2022 Olivia Różański zdecydowała się na zmianę polskiej TAURON Ligi na ligę włoską. Do Włoch przyjmująca wyjeżdżała jako najlepiej punktująca zawodniczka polskich rozgrywek. Najpierw Olivia Różański broniła barw Reale Mutua Fenera Chieri z którym wywalczyła Puchar Challenge. Przed rozpoczęciem sezonu 2023/2024 przyjmująca zasiliła szeregi Volley Bergamo, który obecnie plasuje się na dwunastej lokacie w ligowej tabeli. Olivia Różański ma w swoim dorobku także między innymi brązowy medal Ligi Narodów, który wywalczyła z reprezentacją Polski w 2023 roku.

Teraz, według doniesień tureckich mediów, Olivia Różański spróbuje swoich sił właśnie w Turcji. Transfer przyjmującej ma być dla Beşiktaş Ayos wzmocnieniem i kolejnym krokiem w kierunku czołówki ligi. W sezonie 2023/2024, który jest dla Beşiktaş Ayos pierwszym w najwyższej klasie rozgrywkowej, do tej pory drużyna wygrała tylko siedem meczów, a dwanaście razy musiał uznać wyższość rywalek. Obecnie Beşiktaş Ayos plasuje się na dziewiątym miejscu w tabeli.

Kluby z Turcji w ostatnim czasie stają się co raz bardziej aktywne na rynku transferowym. Według doniesień medialnych do Turcji ma przenieść się, znana z występów w TAURON Lidze, Ann Kalandadze. Przyjmująca występująca w PGE Rysicach Rzeszów miałaby zasilić szeregi  Galatasaray Stambuł.

źródło: voleybolplus.com

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, ligi zagraniczne

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2024-02-10

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2024 Strefa Siatkówki All rights reserved