Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Tureckie media: Z PGE Rysic Rzeszów do Galatasaray

Tureckie media: Z PGE Rysic Rzeszów do Galatasaray

PGE Rysice Rzeszów po wyjazdowej porażce z VakifBankiem Stambuł pożegnały się w czwartek z Ligą Mistrzyń. Jak donoszą tureckie media jedna z zawodniczek rzeszowskiej drużyny ma od nowego sezonu przylecieć do Turcji na dłużej. Pozyskaniem przyjmującej był zainteresowany bowiem Galatasaray Stambuł, a menadżer klubu potwierdził podpisanie kontraktu.

DUŻE ZMIANY PO SEZONIE

Nie można wykluczyć, że po sezonie rzeszowska drużyna zostanie mocno przeobrażona. Wiemy już, że do Włoch wybiera się trener Stephane Antiga, a ostatnio tureckie media poinformowały o pozyskaniu przez  Galatasaray Stambuł przyjmującą Ann Kalandadze. Gruzinka ma się tam przenieść na kampanię 2024/2025.  Podpisanie kontraktu potwierdził menadżer klubu.

Ann Kalandadze w Polsce występuje od roku 2020. Najpierw przez sezon była związana z ŁKS Commercecon Łódź, a następnie w 2021 roku przeniosła się do Rzeszowa, gdzie aktualnie jest jedną z liderek zespołu PGE Rysic. Na polskich boiskach wywalczyła dwa srebrne i brązowe medale oraz dwa SuperPuchary Polski i Puchar Polski. Wcześniej urodzona w 1998 zawodniczka występowała w Grecji i Turcji. Zanosi się zatem na powrót Kalandadze do Turcji.

 

 

źródło: inf. własna, twitter - TRT Spor Yıldız

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, ligi zagraniczne, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2024-02-09

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2024 Strefa Siatkówki All rights reserved