Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Olimpia Sulęcin skompletowała przyjęcie

Olimpia Sulęcin skompletowała przyjęcie

fot. Olimpia Sulęcin

Olimpia Sulęcin podała nazwisko kolejnego nowego siatkarza. Do zespołu, który w tym sezonie poprowadzi Łukasz Chajec, wrócił Arkadiusz Nawrot. Przyjmujący ostatni sezon spędził w drugoligowym zespole z Wilczyna.

Do rozpoczęcia przygotowań przez Olimpię Sulęcin coraz mniej czasu. Klub wciąż nie ogłosił pełnego składu na nowy sezon. Liczba niewiadomych w składzie szybko się zmniejsza. W ostatnim czasie włodarze sulęcińskiego pierwszoligowca podali nazwisko czwartego przyjmującego. Do zespołu powrócił Arkadiusz Nawrot. Siatkarz od 2010 roku przez dwa lata występował w młodzieżowych zespołach Olimpii. Następnie przeniósł się do GTPS-u Gorzów Wielkooplski. W sezonie 2014/2015 Nawrot ponownie reprezentował barwy Olimpii Sulęcin. W kolejnych latach siatkarz grał między innymi w Kostrzynie nad Odrą czy Kaliszu. Ostatni sezon przyjmujący spędził na drugoligowych parkietach. Z LUKS Wilkami Wilczyn zajął 4. miejsce w turnieju półfinałowym II ligi.Dwudziestoczterolatek to czwarty z ogłoszonych przyjmujących. Wcześniej Olimpia pozyskała grających na tej pozycji Macieja Krysiaka, Michała Wójcika i Tomasza Polczyka. Za rozegranie w Sulęcinie odpowiadać będzie duet Bartosz Zrajkowski i Artur Błażej. W ataku do pozostającego w zespole Grzegorza Turka dołączył Michał Godlewski. Na libero grać będą Mateusz Sawerwain i Jan Pogłodziński. Olimpia ogłosiła również nazwiska trzech środkowych, którymi są Patryk Cichosz-Dzyga, Patryk Szymański oraz Dominik Koliński.

Sezon 2021/2022 rozpocznie się w środę 22 września. Olimpia Sulęcin pierwszy mecz zagra na wyjeździe w Częstochowie. We własnej hali sulęcinianie zagrają już trzy dni później. W sobotę 25 września podopieczni trenera Chajca podejmą Polski Cukier Avię Świdnik.

Zobacz również:
Karuzela transferowa I ligi mężczyzn

źródło: inf. własna, Olimpia Sulęcin

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-07-30

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę