Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Nowi zawodnicy w Krispolu, KPS-ie i Viśle

Nowi zawodnicy w Krispolu, KPS-ie i Viśle

Trwają przetasowania kadrowe w klubach TAURON 1. Ligi mężczyzn. W Bydgoszczy w nowym sezonie zagra Łukasz Sternik, do KPS-u dołączył Bartosz Michalak, natomiast na zakontraktowanie Pawła Cieślika zdecydował się Krispol Września.

O kolejnym nowym zawodniku poinformował KPS Siedlce. Został nim Bartosz Michalak. To młody środkowy, który siatkarskie szlify najpierw zbierał w SMS-ie PZPS Spała, a przez ostatnie dwa lata bronił barw AGH AZS Kraków. W minionym sezonie wystąpił w 13 meczach, w których zgromadził na swoim koncie 34 punkty, w tym 25 w ataku oraz 9 w bloku. O miejsce w podstawowym składzie siedleckiej drużyny będzie rywalizował między innymi z Radosławem Nowakiem i Adrianem Markiewiczem.Nowego zawodnika ma także Krispol Września. Do ekipy z Wielkopolski dołączył Paweł Cieślik. To 21-letni atakujący, który miniony sezon spędził w Exact Systems Norwidzie Częstochowa. W jego barwach wystąpił w 24 spotkaniach TAURON 1. Ligi, w których wywalczył 24 punkty, w tym 4 w bloku, 4 na zagrywce, a pozostałe w ataku, w którym jego skuteczność wyniosła niespełna 48%. Wcześniej był zawodnikiem Visły Bydgoszcz, a w nowym sezonie będzie zdobywał punkty dla Krispolu.

Z kolei do Visły Bydgoszcz trafił Łukasz Sternik. Zawodnik ten w minionym sezonie był ważnym ogniwem Mickiewicza Kluczbork. Wystąpił w 33 spotkaniach, w których zapisał na swoim koncie 105 punktów, w tym 20 w polu serwisowym i 23 w bloku. W ekipie znad Brdy nie będzie miał łatwego zadania, bowiem o miejsce w podstawowym składzie rywalizował będzie z doświadczonym Michalem Masnym.

Zobacz również:
Karuzela transferowa I ligi mężczyzn

źródło: BKS Visła Bydgoszcz - Facebook, inf. własna, KPS Siedlce - Facebook, Krispol Września - Facebook

nadesłał:

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę