Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Miran Kujundzić: Jestem zadowolony z postawy całego zespołu

Miran Kujundzić: Jestem zadowolony z postawy całego zespołu

fot. FIVB

Ślepsk Malow Suwałki pozostaje w walce o ósemkę. W 21. kolejce podopieczni trenera Kwapisiewicza dopisali do swojego konta komplet oczek po starciu z GKS-em Katowice. – Myślę, że kontrolowaliśmy mecz od pierwszego punktu do końca. Co było naprawdę dobre. Mamy za sobą dobry tydzień na treningach i uważam, że udało nam się to pokazać na boisku. Jestem zadowolony z postawy całego zespołu – powiedział po spotkaniu Miran Kujundzić.

Podczas rywalizacji w 21. kolejce PlusLigi Ślepsk Malow Suwałki podejmował GKS Katowice. Siatkarze z Suwałk zrewanżowali się rywalom za porażkę w pierwszej części fazy zasadniczej i pokonali rywali 3:0. – W pierwszej rundzie u nich było 3:2 dla GKS-u. Oczekiwaliśmy, że to spotkanie nie będzie łatwe. Może z perspektywy wyniku wyglądać, że było inaczej, ale w pierwszym secie cały czas było równo, goniliśmy przeciwnika, jednak końcówkę rozegraliśmy bardzo dobrze. Z mojej perspektywy trochę w pierwszych dwóch setach za dużo zepsutych zagrywek, ale taki był nakreślony plan i akceptowaliśmy to, co się wydarzy. W trzecim secie zagrywka weszła nam tak, jak powinna i stąd efekt tego w wyniku – podsumował pojedynek trener Dominik Kwapisiewicz.W każdym kolejnym secie katowiczanie zdobywali mniej punktów. Pierwszego przegrali do 22, zaś kolejne do 20 i 14. – Wiedzieliśmy, że ten mecz nie będzie należał do łatwych. Mecze z katowiczanami są zawsze trudne. Myślę, że kontrolowaliśmy mecz od pierwszego punktu do końca. Co było naprawdę dobre. Mamy za sobą dobry tydzień na treningach i uważam, że udało nam się to pokazać na boisku. Jestem zadowolony z postawy całego zespołu – powiedział po spotkaniu Miran Kujundzić.

Zwycięstwo gospodarzy według oficjalnego raportu w hali oglądało 1700 kibiców. – Mówiłem właśnie kilku zawodnikom, że atmosfera w hali podczas tego meczu była rewelacyjna. Wydaje mi się, że było najwięcej kibiców w trwającym sezonie. Cieszę się, że zaliczyliśmy dobry występ, który widzieli na żywo kibice dopingujący nas w hali, Mam nadzieję, że są zadowoleni z rezultatu i tej atmosfery. Wierzę, że zachęci ich to do przyjścia na kolejny mecz i pomogą nam swoim dopingiem w walce o play-off – stwierdził przyjmujący.

Po 21 kolejkach Ślepsk Malow Suwałki plasuje się na 10. miejscu i do ósmej Stali Nysa traci zaledwie trzy punkty. W kolejnej serii spotkań zespół z Suwałk uda się do Lubina na starcie z Cuprum (30 stycznia). Kilka dni później – 1 lutego Ślepsk czeka wyjazdowy mecz Pucharu Polski z Asseco Resovią Rzeszów a już 5 lutego we własnej hali ligowy pojedynek z sąsiadem z tabeli – PGE Skrą Bełchatów.

źródło: opr. własne, Ślepsk Suwałki -YouTube

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2023-01-23

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2023 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę