Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Miłosz Kotela dołączył do treningów drużyny z Zawiercia

Miłosz Kotela dołączył do treningów drużyny z Zawiercia

fot. Klaudia Piwowarczyk

Po tym, jak Jędrzej Gruszczyński przestał być siatkarzem Aluronu CMC Warty Zawiercie, Jurajskim Rycerzom z pewnością przyda się wsparcie na treningach. Niedziwne więc, że niedawno klub poinformował o dołączeniu do nich swojego wychowanka.

Jeszcze przed końcem 2022 roku doszło do odejścia Jędrzeja Gruszczyńskiego z szeregów Aluronu CMC Warty Zawiercie. Zawodnik skorzystał z klauzuli, która umożliwiała mu rozwiązanie kontraktu w przypadku znalezienia klubu, w którym otrzyma gwarancję występów w podstawowym składzie i tym samym przeniósł się do PGE Skry Bełchatów. Więcej o jego odejściu z drużyny z Zawiercia można przeczytać tutaj, o szczegółach dołączania libero do PGE Skry pisaliśmy za to w tym miejscu. Dołączenie Gruszczyńskiego do bełchatowian to dla zawodnika szansa na grę w pierwszym składzie. Po kontuzji Kacpra Piechockiego Skra znalazła się bowiem w dość trudnej sytuacji.Niedziwne więc, że zawiercianom także przydałoby się teraz wsparcie, szczególnie w trakcie treningów. Z tego względu dołączył do nich młody libero, Miłosz Kotela. – Nasz wychowanek Miłosz Kotela przerwę świąteczno-noworoczną w szkole wykorzystuje na szlifowanie swoich umiejętności. Młody libero dołączył w tym tygodniu do treningów Jurajskich Rycerzy i pomaga przygotować nam się do meczu z Grupą Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – poinformował klub z Zawiercia w swoich mediach społecznościowych.

Mecz ZAKSY Kędzierzyn-Koźle z Aluronem CMC Wartą Zawiercie odbędzie się już niedługo. Został zaplanowany na piątek, 30-ego grudnia o godzinie 17:30.

źródło: Aluron CMC Warta Zawiercie - Facebook, opr. własne

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-12-29

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2023 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę