Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Gruszczyński został nowym zawodnikiem PGE Skry Bełchatów

Gruszczyński został nowym zawodnikiem PGE Skry Bełchatów

fot. Klaudia Piwowarczyk

25-letni libero Jędrzej Gruszczyński został nowym zawodnikiem PGE Skry Bełchatów. Dotychczas reprezentował barwy Aluronu CMC Warty Zawiercie. 

Jędrzej Gruszczyński urodził się 13 listopada 1997 r. we Wrześni. Jego pierwszym klubem był miejscowy KPS Progess, skąd trafił do SMS-u PZPS Spała. W 2015 r. z reprezentacją Polski kadetów zdobył złoty medal mistrzostw Europy oraz mistrzostw świata. Dwa lata później wywalczył złoto mistrzostw świata z reprezentacją U21.W PlusLidze Jędrzej Gruszczyński zadebiutował w 2016 r. w zespole AZS-u Politechniki Warszawskiej. Później grał w Cuprum Lubin, AZS-ie Olsztyn, a przed sezonem 2022/2023 został zawodnikiem Aluronu CMC Warty Zawiercie. Teraz 25-letni libero dołączył do drużyny PGE Skry Bełchatów. Umowa obowiązywać będzie do końca bieżącego sezonu. Więcej szczegółów o odejściu libero z ekipy z Zawiercia tutaj.

źródło: PGE Skra Bełchatów - facebook, skra.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-12-27

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2023 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę