Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Martyna Kołodziej: Każda z nas jest głodna gry

Martyna Kołodziej: Każda z nas jest głodna gry

fot. Gwardia Wrocław

Szeregi sosnowieckiej ekipy wzmocniła środkowa Martyna Kołodziej, która występowała w drużynie JKS SMS Jastrzębie. – Bardzo cieszę się, że dołączam do drużyny z Sosnowca – mówi Martyna Kołodziej, nowa zawodniczka ASOTRA Płomienia, beniaminka I ligi kobiet

Dołączasz do Płomienia Sosnowiec po specyficznej przerwie – czego się spodziewasz w tym sezonie?Martyna Kołodziej: Po tak długiej przerwie każda z nas jest głodna gry. Myślę, że wszystkie z chęcią pojawimy się na pierwszym treningu i będziemy ciężko pracować, co przeleje się na wynik w sezonie. Jestem pewna, że ten sezon będzie wyjątkowy.

Życie beniaminka nigdy nie jest łatwe – będzie trzeba zapłacić frycowe?

– Beniaminek to zawsze duża niewiadoma dla rywali. Myślę, że na pewno nie będzie nam łatwo, ale damy z siebie wszystko! Obiecuję!

Wyznaczałaś sobie cele lub wyzwania do zrealizowania w tym sezonie?

– Bardzo chciałabym wrócić do swojej najlepszej formy, zaprezentować się z dobrej strony i powalczyć o wyjściowy skład. Liczę także na to, że stworzymy z dziewczynami świetny TEAM nie tylko na hali, ale i poza nią. A wtedy dużo łatwiej jest osiągać jak najwyższe cele!

Czego możemy się spodziewać – my kibice – w tym sezonie?

– Jestem pewna, że walki do samego końca. Z kilkoma dziewczynami miałam okazje już grać w jednym zespole i wiem, że łatwo skóry nie sprzedamy! Nasza ekipa to przysłowiowe walczaki.

Chcesz coś przekazać kibicom od siebie?

– Będąc w minionym sezonie na hali w Milowicach i oglądając mecze z trybun, marzyłam o tym, żeby kiedyś mieć takich kibiców jak moje koleżanki. I udało się!  Bardzo się cieszę, że dołączam do drużyny z Sosnowca i mam nadzieje, że i w tym sezonie również będziecie z Nami! Do zobaczenia!

źródło: pzps.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-07-18

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved