Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski mężczyzn > Maciej Muzaj: To był dla nas ważny mecz

Maciej Muzaj: To był dla nas ważny mecz

fot. Aleksandra Twardowska

Polscy siatkarze od zwycięstwa rozpoczęli zmagania w Lidze Narodów.  Reprezentacja Włoch nie postawiła mistrzom świata zbyt wysokiej poprzeczki.  – To był ważny mecz dla nas, aby go wygrać, dobry start w kierunku dobrego wyniku na tym turnieju – powiedział Maciej Muzaj. – Cieszymy się z pierwszego zwycięstwa i walczymy dalej – dodał Grzegorz Łomacz. 

Radości po meczu nie ukrywał Grzegorz Łomacz. Podkreślił jednak, że przygotowania do meczu nie były łatwe. – Czujemy się dobrze po meczu. Cieszymy się z pierwszego zwycięstwa i walczymy dalej. Na pewno było ciężko się przygotować do tego meczu, nie wiedzieliśmy za dużo o rywalach, o składzie w jakim zagrają. Na szczęście Vital Heynen miał dość sporą wiedzę na temat włoskich graczy i udało się to wprowadzić w życie i spokojnie wygrać – przyznał rozgrywający polskiego zespołu.Maciej Muzaj podkreślił, że zwycięstwo na inaugurację było bardzo istotne. – To był ważny mecz dla nas, aby go wygrać, dobry start w kierunku dobrego wyniku na tym turnieju. Włosi nie przyjechali w najmocniejszym składzie, fajnie że na początek trafił się akurat taki przeciwnik. Możemy się powoli rozpędzać – przyznał atakujący. To był pierwszy mecz o stawkę dla biało-czerwonych od kilkunastu miesięcy. Jak podkreślił Muzaj, różnica jest duża. – Na pewno jest różnica, tutaj już gramy o coś, o punkty do klasyfikacji turnieju. Jest to na pewno ciekawsze granie – przyznał.

W sobotę Polacy zagrają z Serbią. – Spodziewam się zaciętej walki. Reprezentacja Serbii to nie jest słaba drużyna. To będzie dobry mecz, ale spodziewam się wyniku na naszą korzyść – zakończył Muzaj.

źródło: inf. własna, Polska Siatkówka

nadesłał:

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę