Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > I liga M: Kolejne ruchy transferowe w Bielsku-Białej i Bydgoszczy

I liga M: Kolejne ruchy transferowe w Bielsku-Białej i Bydgoszczy

Na przedłużenie kontraktów w klubie z Podbeskidzia zdecydowali się Oleg Krikun oraz Paweł Gryc. Obaj zawodnicy grają na pozycji atakującego i stanowią o sile klubu spod Klimczoka. Na podobny ruch zdecydował się Tomasz Bonisławski z Visły Bydgoszcz.

Oleg Krikun będzie grał czwarty sezon w zespole z Bielska-Białej. Rosyjski siatkarz pochodzenia ukraińskiego ma na swoim koncie brązowy medal mistrzostw świata do lat 23. W dotychczasowych 89 meczach w I lidze mężczyzn zawodnik zdobył 1437 punktów, 122 punkty bezpośrednio z zagrywki.  W bloku punktował 136 razy .
Paweł Gryc będzie reprezentował barwy klubu z Podbeskidzia również czwarty sezon. Wcześniej grał w BBTS-ie w latach 2015-2017. W minionym sezonie zdobył 154 punkty. W polu zagrywki i w bloku po punktował po 19 razy.

Tomasz Bonisławski gra na pozycji libero, kolejny sezon spędzi w Viśle Bydgoszcz. Bydgoszczanie w minionym sezonie zajęli trzecie miejsce w I lidze. W dotychczasowych dwóch sezonach w I lidze zawodnik rozegrał 49 meczów zdobył 3 punkty oraz 1 w bloku.