Strefa Siatkówki – Mocny Serwis

I liga M: Kolejne ruchy transferowe w Bielsku-Białej i Bydgoszczy

fot. Klaudia Piwowarczyk

Na przedłużenie kontraktów w klubie z Podbeskidzia zdecydowali się Oleg Krikun oraz Paweł Gryc. Obaj zawodnicy grają na pozycji atakującego i stanowią o sile klubu spod Klimczoka. Na podobny ruch zdecydował się Tomasz Bonisławski z Visły Bydgoszcz.

Oleg Krikun będzie grał czwarty sezon w zespole z Bielska-Białej. Rosyjski siatkarz pochodzenia ukraińskiego ma na swoim koncie brązowy medal mistrzostw świata do lat 23. W dotychczasowych 89 meczach w I lidze mężczyzn zawodnik zdobył 1437 punktów, 122 punkty bezpośrednio z zagrywki.  W bloku punktował 136 razy .Paweł Gryc będzie reprezentował barwy klubu z Podbeskidzia również czwarty sezon. Wcześniej grał w BBTS-ie w latach 2015-2017. W minionym sezonie zdobył 154 punkty. W polu zagrywki i w bloku po punktował po 19 razy.

Tomasz Bonisławski gra na pozycji libero, kolejny sezon spędzi w Viśle Bydgoszcz. Bydgoszczanie w minionym sezonie zajęli trzecie miejsce w I lidze. W dotychczasowych dwóch sezonach w I lidze zawodnik rozegrał 49 meczów zdobył 3 punkty oraz 1 w bloku.

Zobacz również:
Karuzela transferowa w I lidze mężczyzn

źródło: bbtsbielsko.pl, BKS Visła Bydgoszcz - Facebook

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-06-17

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę