Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Libero dołączył do BBTS-u Bielsko-Biała

Libero dołączył do BBTS-u Bielsko-Biała

fot. BBTS Bielsko-Biała

Kolejnym zawodnikiem, który od nowego sezonu będzie reprezentował barwy BBTS Bielsko-Biała będzie Kacper Ledwoń. Pochodzący z Jastrzębia-Zdroju libero w poprzednich rozgrywkach grał w MCKiS Jaworzno. – Z Kacprem rozmowy o kontrakcie były krótkie i rzeczowe, gra w naszym klubie to wielka szansa dla tego zawodnika. Jestem przekonany, że ją wykorzysta i będzie to udany początek naszej współpracy. Witamy w klubie i życzymy powodzenia w reprezentowaniu barw BBTS Bielsko-Biała – stwierdził Mirosław Krysta, prezes BBTS.

Kacper Ledwoń jest wychowankiem Akademii Talentów Jastrzębskiego Węgla, do której trafił na samym początku jej funkcjonowania. Nowy libero BBTS mierzy 183 cm wzrostu, urodził się 30 października 1995 roku w Jastrzębiu-Zdroju. W trakcie swojej seniorskiej kariery występował w MKS Kalisz, KPS Kęty, Rafako Racibórz, TKS Tychy oraz MCKiS Jaworzno, skąd trafił do Bielska-Białej. Podczas dwóch lat gry w Jaworznie rozegrał na pierwszoligowych parkietach 44 mecze. W poprzednim sezonie uplasował się na 5. miejscu w rankingu najlepiej przyjmujących graczy ligi.Z Kacprem rozmowy o kontrakcie były krótkie i rzeczowe, gra w naszym klubie to wielka szansa dla tego zawodnika. Jestem przekonany, że ją wykorzysta i będzie to udany początek naszej współpracy. Witamy w klubie i życzymy powodzenia w reprezentowaniu barw BBTS Bielsko-Biała – stwierdził Mirosław Krysta, prezes BBTS.

Kacper Ledwoń w poprzednim sezonie prezentował się z dobrej strony. MCKiS Jaworzno spadł jednak do II ligi. – Niestety nie udało się nam utrzymać. Mieliśmy małe problemy, były gorsze i lepsze momenty. Ja cieszę się, że dostałem szanse i występowałem we wszystkich meczach w tamtym sezonie. Dzięki temu byłem wśród TOP 5 przyjmujących. Wiadomo, że gra się po to, żeby drużyna występowała jak najlepiej. To się nie udało, ale z siebie jestem w miarę zadowolony – przyznał siatkarz.

Ledwoń to drugi nowy zawodnik w szeregach BBTS-u. W Bielsku-Białej zastąpi Kajetana Marka. – Czego się spodziewam? Na pewno bycia jak najwyżej w tabeli. Małym marzeniem jest awans do wyższej klasy rozgrywkowej. Najważniejsze jest dobro drużyny. Mam nadzieję, że będziemy wysoko w tabeli, wszystko będzie układało się po naszej myśli i będą omijały nas kontuzje – stwierdził. – Mam nadzieję, że z kibicami spotkamy się w hali, będziemy się wspierać i dążyć do celu, który sobie ustaliliśmy – zakończył.

Zobacz również:
Karuzela transferowa I ligi mężczyzn

źródło: bbtsbielsko.pl, opr. własne

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-06-09

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę