Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Kolejne zmiany w pierwszej lidze mężczyzn

Kolejne zmiany w pierwszej lidze mężczyzn

Pierwszoligowe kluby wciąż kompletują składy na kolejny sezon. O odejściu Jakuba Durskiego poinformował Mickiewicz Kluczbork, a do KPS-u Siedlce dołączył Michał Gołębiowski. Rewolucję w kadrze zapowiedział natomiast prezes Olimpii Sulęcin Łukasz Chajec.

Olimpia Sulęcin to jeden z trzech klubów TAURON 1. Ligi, które nie zaczęły jeszcze ogłaszać składu na przyszły sezon. – W ciągu tygodnia zaczniemy ogłaszać skład na przyszły sezon – zapowiedział prezes Olimpii Łukasz Chajec.Chajec poinformował również, że w składzie dojdzie do rewolucji. – W 90 procentach będzie to nowy zespół. Staramy się robić wszystko, żeby drużyna była mocniejsza niż w zeszłym sezonie. Część zawodników chcieliśmy zatrzymać, ale wybrali inną drogę – przyznał prezes. Póki co wiadomo, że siedmiu zawodników opuszcza klub, a jednym z nich jest Maciej Kordysz, który w minionej edycji rozgrywek pełnił funkcję kapitana. – Z Maciejem postanowiliśmy zakończyć przygodę. Czekają nas bardzo duże zmiany, jeden, dwóch zawodników zostanie z poprzedniego sezonu – zakończył Łukasz Chajec.

Z kolejnym siatkarzem pożegnał się natomiast Mickiewicz Kluczbork. W zespole nie zobaczymy już rozgrywającego Jakuba Durskiego. – W sezonie 2021/2022 barw naszego klubu nie będzie reprezentował Jakub Durski. Młody rozgrywający, który dołączył do nas w trakcie sezonu, związał się umową z drugoligowym zespołem KS Arka Tempo Chełm – poinformował klub.

Nowego zawodnika ma KPS Siedlce. Do pierwszej drużyny dołączył przyjmujący Michał Gołębiowski, który jest wychowankiem klubu. Od sezonu 2018/19 do 2020/21 Michał reprezentował barwy, grającej w II lidze, Trójki Międzyrzec Podlaski. W przyszłej edycji TAURON 1. Ligi będzie miał okazję zadebiutować w pierwszoligowych rozgrywkach.

Zobacz również:
Karuzela transferowa TAURON 1. Ligi

źródło: KPS Siedlce - Facebook, Mickiewicz Kluczbork - Facebook, opr. własne, zachod.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-06-11

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę