Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Kamil Nalepka: Naszym celem jest dziewiąte miejsce

Kamil Nalepka: Naszym celem jest dziewiąte miejsce

fot. PressFocus

Meczem o dziewiątą lokatę PGE GiEK Skra Bełchatów z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle zakończy rywalizację w PlusLidze. W lepszej sytuacji znajdują się bełchatowianie, którzy wygrali pierwsze spotkanie 3:1- Zrobimy wszystko aby to nam przypadło dziewiąte miejsce – powiedział Kamil Nalepka

ZAGRYWKA BĘDZIE KLUCZEM DO ZWYCIĘSTWA

Mecz o dziewiąte miejsce pomiędzy Skrą a ZAKSĄ zakończy mało udany sezon dla obu drużyn. Lokaty, które obie ekipy zajmą na koniec sezonu są daleki od ich aspiracji.  Szczególnie zawiedziona może być ZAKSA która w przyszłym sezonie nie zagra w europejskich pucharach. W ekipie Skry podchodzą do rewanżowego spotkania z dużymi nadziejami. –  Towarzyszą nam pozytywne emocje przed drugie spotkanie mo dziewiąte miejsce z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle. Wygraliśmy na boisku rywala, jesteśmy skupieni na drugim meczu, chcielibyśmy zając dziewiąte miejsce na koniec rozgrywek. Zagraliśmy w Kędzierzynie-Koźlu dobre spotkanie, byliśmy skupieni od początku do końca na meczu. naszym celem jest zagrać na takim samym poziomie w meczu rewanżowym przed własną publicznością. Na pewno kluczowym elementem będzie zagrywka jeżeli chcemy grać na równym poziomie z ZAKSA, musimy ich trzymać daleko od siatki i szukać swoich szans w bloku oraz w obronie – Kamil Nalepka, asystent trenera.

POZYTYWNIE NASTAWIENI

W podobnym tonie wypowiedział atakujący Skry Przemysław Kupka. – Przed meczem rewanżowym towarzyszą nam mieszane emocje ponieważ nie udało nam się awansować do upragnionej ósemki a z drugiej strony wygraliśmy mecz w Kędzierzynie-Koźlu i jesteśmy pozytywnie nastawieni przed meczem rewanżowym. Zamierzamy wygrać najbliższe spotkanie i to jest dla nas najważniejsze – zakończył zawodnik.

Zobacz również:
Wyniki fazy play-off w PlusLidze

 

źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2024-04-16

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2024 Strefa Siatkówki All rights reserved