Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Damian Kogut rozstaje się z Norwidem Częstochowa

Damian Kogut rozstaje się z Norwidem Częstochowa

fot. Andrzej Pokuta - tauron1liga.pl

Damian Kogut, przyjmujący zespołu Exact Systems Norwid, po sezonie 2020/21 TAURON 1. Ligi żegna się z grą w częstochowskim klubie. 

Przyjmujący bronił barw Exact Systems Norwida Częstochowa od 2013 roku. Z każdym kolejnym sezonem zdobywał coraz większe doświadczenie, aż stał się jednym z filarów częstochowskiej drużyny. W zakończonych rozgrywkach zagrał w 32 meczach. W 123 rozegranych setach w barwach częstochowskiej ekipy zdobył 462 punkty – 398 atakiem, 38 blokiem i 26 zagrywką.Najwięcej punktów zdobył w starciu 5. kolejki TAURON 1. Ligi przeciwko AZS-owi AGH Kraków, które zostało rozegrane 16 grudnia 2020 roku. W tym pojedynku Kogut zdobył aż 23 punkty. Ponadto cztery razy w sezonie odbierał nagrodę dla najlepszego zawodnika spotkania.

Kogut to szósty zawodnik, który zakończył współpracę z częstochowskim klubem. W nowym sezonie w barwach Exact Systems Norwid nie zagrają również Aleksander Antosiewicz, Jan Kopyść, Paweł Cieślik, Krystian Walczak oraz Mikołaj Szewczyk.

Występował w częstochowskim Norwidzie od 2013 roku, był jednym z filarów błękitno-granatowej drużyny w zakończonym…

Opublikowany przez KS Norwid Częstochowa Poniedziałek, 3 maja 2021

Zobacz również:
Karuzela transferowa w TAURON 1. Lidze mężczyzn na sezon 2021/22

źródło: Norwid Częstochowa - Facebook

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-05-04

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę