Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Czterech siatkarzy opuszcza zespół z Częstochowy

Czterech siatkarzy opuszcza zespół z Częstochowy

fot. Andrzej Pokuta - tauron1liga.pl

Exact Systems Norwid Częstochowa zakończył sezon 2020/2021 w TAURON 1. Lidze na piątym miejscu i rozpoczął już budowanie składu na kolejną edycję rozgrywek. Klub podał nazwiska pierwszych siatkarzy, którzy opuszczą jego szeregi. Z zespołem pożegnali się – Aleksander Antosiewicz, Jan Kopyść, Paweł Cieślik oraz Krystian Walczak.

Exact Systems Norwid Częstochowa może zaliczyć sezon 2020/2021 do udanych. Młodzi siatkarze z Częstochowy zakończyli fazę zasadniczą na czwartym miejscu i chociaż przegrali w ćwierćfinale z eWinner Gwardią Wrocław, to ostatecznie uplasowali się na piątej pozycji. Klub zapowiada jednak, że w kolejnej edycji rozgrywek chce walczyć o medale, a pomóc w tym mają roszady kadrowe.Szeregi Norwida opuściło do tej pory czterech zawodników. Są nimi przyjmujący Jan Kopyść, środkowy Aleksander Antosiewicz, atakujący Krystian Walczak oraz  Paweł Cieślik, który w poprzednim sezonie miał okazję sprawdzić się na różnych pozycjach. Każdy z nich spędził w zespole tylko jeden sezon. Kopyść wystąpił w 60 setach i zanotował 56 punktów, Antosiewicz rozegrał 6 setów i zdobył tylko 1 punkt, Cieślik był na boisku przez 48 setów i zapunktował 28 razy natomiast najwięcej szans do gry otrzymał Walczak, który w 75 setach zdobył 82 punkty.

Dotychczas klub poinformował o przedłużeniu kontraktu z pięcioma siatkarzami – rozgrywającym Tomaszem Kowalskim, atakującym Tomaszem Kryńskim, a także środkowymi Łukaszem UsowiczemJarosławem Muchą oraz Kamilem Franczakiem.

Zobacz również:
Karuzela transferowa TAURON 1. Ligi

źródło: Norwid Częstochowa - Facebook, opr. własne

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-05-01

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę