Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Adam Miniak opuszcza Lechię

Adam Miniak opuszcza Lechię

Sezon 2020/2021 w TAURON 1. Lidze powoli dobiega końca, większość zespołów rozpoczęła już ruchy transferowe. Jednym z nich jest Lechia Tomaszów Mazowiecki, która poinformowała, że jej szeregi opuszcza środkowy Adam Miniak.

Lechia Tomaszów Mazowiecki zakończyła sezon w TAURON 1. Lidze na dziewiątym miejscu z dorobkiem jedenastu zwycięstw i siedemnastu porażek. Zespół rozpoczął już budowę składu na przyszły sezon, ruchy transferowe otworzył jednak pożegnaniami. Kolejnym zawodnikiem, który w przyszłym sezonie nie będzie bronił barw klubu jest środkowy Adam Miniak.Miniak dołączył do Lechii w sezonie 2017/2018. W tej edycji rozgrywek rozegrał 33 sety i zdobył w sumie 43 punkty, w tym 11 blokiem. Atakował ze skutecznością na poziomie 50 procent.

Środkowy jest drugim siatkarzem, który opuszcza drużynę z Tomaszowa Mazowieckiego. Wcześniej klub poinformował o zakończeniu współpracy z przyjmującym Adamem Kąckim, który rozstał się z zespołem po dwóch sezonach.

Zobacz również:
Karuzela transferowa TAURON 1. Ligi

źródło: facebook.com/KS Lechia Tomaszów Mazowiecki, opr. własne

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-04-28

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę