Strona Główna > Aktualności > siatkówka plażowa > Plażowe MŚ M: Druga porażka Kantora i Rudola

Plażowe MŚ M: Druga porażka Kantora i Rudola

Po wczorajszej porażce z austriacką parą, dziś nasza druga para na mistrzostwach świata przegrała kolejne spotkanie. Tym razem pogromcami polskich siatkarzy byli Chilijczycy Marco i Esteban Grimald.

W pierwszym secie postawa polskich plażowiczów wyglądała obiecująco. Kantor i Rudol przez niemal całą partię minimalnie prowadzili, ale w końcówce wypuścili zwycięstwo i ostatecznie przegrali 20:22.

Drugi set to już dominacja rywali od samego początku. Przewaga Chilijczyków sukcesywnie rosła i przy 14:8 było raczej pewne, że Polacy nie wygrają tej odsłony i zanotują drugą przegraną. Naszym siatkarzom pozostał jeszcze jeden mecz grupowy z włoską parą.

Grimalt/Grimalt [CHI] – Kantor/Rudol [POL] 2:0
(22:20, 21:16)