Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacje młodzieżowe > Zwycięski sparing kadry U-20

Zwycięski sparing kadry U-20

fot. eyof2022.com

Kadra U-20 pod kierunkiem trenera Mateusza Grabdy przygotowuje się do mistrzostw Europy, które rozegrane zostaną od 17 do 29 września we Włoszech. W czwartek w Siedlcach zremisowała z miejscowym KPS-em 2:2. W piątek pokonała BAS Białystok 3:1 (20:25, 25:20, 25:21, 15:11). Czwarta partia była tie breakiem.

Cieszę się z dwóch zwycięstw odniesionych w Siedlcach oraz z tego że miałem do dyspozycji czternastu zdrowych zawodników. Każdy z nich miał szanse zaprezentowania swoich umiejętności w warunkach meczowych. Gramy jak równy z równym z drużynami z zaplecza PlusLigi jak równy z równym, a były to Świdnik, Tomaszów Mazowiecki, BAS i Siedlce. Z tymi ostatnimi spotkamy się jeszcze jutro. W ostatnich meczach dobrze funkcjonował system blok-obrona. Poprawiamy w naszej grze wszystko co mamy do poprawienia – powiedział trener Mateusz Grabda.5, 6 i 7 września Kadra U-20 zagra w Sulejowie ze swoimi rówieśnikami z Czech.

W piątek Kadra U-20 zagrała w składzie: Kajetan Kubicki, Jakub Majchrzak (8 pkt), Jakub Olszewski, Piotr Śliwka, Mateusz Nowak, Kacper Ratajewski (8), Kuba Hawryluk (libero) oraz Maksymilian Kędzierski (libero), Kamil Szymendera, Tytus Nowik, Mateusz Kufka (7), Dominik Czern (8), Damian Biliński, Jakub Gaweł.

źródło: pzps.pl

nadesłał:

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę