Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Zuzanna Szperlak spędzi kolejny sezon w Kaliszu

Zuzanna Szperlak spędzi kolejny sezon w Kaliszu

fot. MKS Kalisz

20-letnia wychowanka MKS-u Koszalin w przyszłym sezonie nadal będzie reprezentować kaliski klub na parkietach TAURON Ligi. Do zespołu z Kalisza przyjmująca trafiła przed rokiem z SPS Volley Piła. Bez rywalizacji na pozycji z zagranicznymi koleżankami może otrzymać więcej szans na pokazanie swoich umiejętności.

W poprzednim sezonie Zuzanna Szperlak była głównie rezerwową przyjmującą kaliskiej drużyny, wystąpiła w 12 spotkaniach rozgrywając 22 sety, w których zdobyła 30 punktów, w tym 3 blokiem i 1 zagrywką. W trakcie trwania sezonu wywalczyła sobie coraz więcej czasu na parkiecie.

Pod koniec obecnej kampanii będąc nawet główną mocą ofensywną Energa MKS-u z ławki, m.in. w decydującym o miejscu w play-off spotkaniu z BKS-em Stalą Bielsko Biała. Najwięcej czasu na grę dostała w domowym meczu z Grupą Azoty Chemikiem Police, w którym zdobyła 12 punktów.

Kibice MKS-u na pewno będą zadowoleni z kontynuowania współpracy z młodą przyjmująca pamiętając energię jaką wnosiła z każdym pojawieniem się na parkiecie. Waleczność i żywiołowość to cechy zawsze doceniane przez fanów, dodatkowo trener Jacek Pasiński na każdym kroku podkreśla, że chce zbudować młodą, ambitną i walczącą o każdą piłkę drużynę. Do tego opisu świetnie pasuje Zuzanna Szperlak, która bez rywalizacji na pozycji z zagranicznymi koleżankami może otrzymać więcej szans na pokazanie swoich umiejętności.

Zobacz również:
Karuzela transferowa TAURON Ligi

źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-06-02

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2024 Strefa Siatkówki All rights reserved