Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Zuzanna Szperlak spędzi kolejny sezon w Kaliszu

Zuzanna Szperlak spędzi kolejny sezon w Kaliszu

fot. MKS Kalisz

20-letnia wychowanka MKS-u Koszalin w przyszłym sezonie nadal będzie reprezentować kaliski klub na parkietach TAURON Ligi. Do zespołu z Kalisza przyjmująca trafiła przed rokiem z SPS Volley Piła. Bez rywalizacji na pozycji z zagranicznymi koleżankami może otrzymać więcej szans na pokazanie swoich umiejętności.

W poprzednim sezonie Zuzanna Szperlak była głównie rezerwową przyjmującą kaliskiej drużyny, wystąpiła w 12 spotkaniach rozgrywając 22 sety, w których zdobyła 30 punktów, w tym 3 blokiem i 1 zagrywką. W trakcie trwania sezonu wywalczyła sobie coraz więcej czasu na parkiecie.Pod koniec obecnej kampanii będąc nawet główną mocą ofensywną Energa MKS-u z ławki, m.in. w decydującym o miejscu w play-off spotkaniu z BKS-em Stalą Bielsko Biała. Najwięcej czasu na grę dostała w domowym meczu z Grupą Azoty Chemikiem Police, w którym zdobyła 12 punktów.

Kibice MKS-u na pewno będą zadowoleni z kontynuowania współpracy z młodą przyjmująca pamiętając energię jaką wnosiła z każdym pojawieniem się na parkiecie. Waleczność i żywiołowość to cechy zawsze doceniane przez fanów, dodatkowo trener Jacek Pasiński na każdym kroku podkreśla, że chce zbudować młodą, ambitną i walczącą o każdą piłkę drużynę. Do tego opisu świetnie pasuje Zuzanna Szperlak, która bez rywalizacji na pozycji z zagranicznymi koleżankami może otrzymać więcej szans na pokazanie swoich umiejętności.

Zobacz również:
Karuzela transferowa TAURON Ligi

źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę