Strona Główna > Aktualności > europejskie puchary > Zuzanna Górecka: Zwycięstwo z Fenerbahce jest budujące

Zuzanna Górecka: Zwycięstwo z Fenerbahce jest budujące

ŁKS Commercecon Łódź w pięknym stylu wygrał z Fenerbahce Stambuł, a wygraną skomentowała przyjmująca Zuzanna Górecka. – Zwycięstwo ważne nawet nie mówiąc w kontekście Ligi Mistrzyń, ale przede wszystkim takie budujące dla nas, bo żeby wygrać z Fenrbahce, trochę trzeba grać w siatkówkę, to nie jest byle jaki zespół. Jestem z nas dumna, bo miałyśmy też słabsze momenty i podnosiłyśmy się. Jestem mega szczęśliwa. Nie zwalniamy, jedziemy dalej i bijemy się o najwyższe cele.

– Jestem szczęśliwa, że jestem częścią tej drużyny, że budujemy tutaj własną historię i mam nadzieję, że będzie jeszcze lepiej – dodała reprezentantka Polski.

Na koniec siatkarka odniosła się do przegranego seta w tym meczu, po którym łodzianki wróciły do gry i pewnie pokonały tureckiego giganta. – Prowadziłyśmy 17:11 i pozwoliłyśmy się dogonić. Następnym razem nie możemy sobie pozwolić na coś takiego, bo możemy się już nie podnieść następnym razem. Taka sytuacja świadczy jednak o tym, że jesteśmy mocnym zespołem mentalnie. Po takim secie wyszłyśmy na trzeciego i byłyśmy już na właściwych, swoich torach.

źródło: opr. własne, polsatsport.pl