Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Zuzanna Górecka: Mocnym akcentem zakończyłyśmy rok

Zuzanna Górecka: Mocnym akcentem zakończyłyśmy rok

fot. Michał Szymański

Wyjazdowym zwycięstwem nad E.Leclerc MOYA Radomką Radom 2022 rok zakończyły siatkarki ŁKS-u Commercecon Łódź. Łódzianki triumfowały w trzech setach, nie pozwalając rywalkom na przekroczenie bariery 20 punktów. – Nie był to zbyt trudny mecz, trzeba to uczciwie powiedzieć. Cieszy nasza gra, zagrałyśmy dobre spotkanie i dziewczyny z Radomia nie były w stanie się nam przeciwstawić. W drugim secie popełniłyśmy jednak za dużo błędów, dlatego przeciwniczkom łatwiej było się do nas zbliżyć. Jestem szczęśliwa, że udało nam się wygrać za trzy punkty i dzięki temu pięknie zakończyć 2022 rok – podsumowała Zuzanna Górecka.

Spotkanie pomiędzy E.Leclerc MOYA Radomką Radom a ŁKS-em Commercecon Łódź nie dostarczyło zbyt wielu emocji. W całości bieg wydarzeń na boisku kontrolowały przyjezdne – sety kończyły się odpowiednio wynikami do 14, 19 i 12. – Nie był to zbyt trudny mecz, trzeba to uczciwie powiedzieć. Cieszy nasza gra, zagrałyśmy dobre spotkanie i dziewczyny z Radomia nie były w stanie się nam przeciwstawić. W drugim secie popełniłyśmy jednak za dużo błędów, dlatego przeciwniczkom łatwiej było się do nas zbliżyć. Jestem szczęśliwa, że udało nam się wygrać za trzy punkty i dzięki temu pięknie zakończyć 2022 rok – powiedziała urodzona w Radomiu Zuzanna Górecka.Miażdżąca przewaga ŁKS-u była widoczna również w statystykach. Dość wspomnieć, że podopieczne Alessandro Chiappiniego zdobyły 11 punktów blokiem (przy tylko 3 rywalek) oraz posłały aż 7 asów serwisowych. Zawodniczki z Łodzi grały bardzo dobrze w przyjęciu, co przełożyło się również na wysoką skuteczność w ataku.

Przekonujące zwycięstwo zaowocowało możliwością spędzenia sylwestra w gronie rodzinnym. – Dostałyśmy dwa dni wolnego, więc był czas na spotkania z bliskimi. Po tej przerwie również z przytupem chcemy wejść w 2023 rok. Na pewno chcemy utrzymać naszą dobrą grę, ale mam nadzieję, że będziemy się prezentować jeszcze lepiej – dodała przyjmująca, która w meczu z Radomką zanotowała na swoim koncie 10 oczek (z czego 8 atakiem i 2 zagrywką).

ŁKS najbliższy mecz rozegra w środę z #VolleyWrocław. Będzie to pojedynek w ramach Pucharu Polski.

 

źródło: ŁKS Volley TV, opr. własne

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2023-01-02

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2023 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę