Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Zuzanna Efimienko-Młotkowska: Możemy grać dużo lepiej

Zuzanna Efimienko-Młotkowska: Możemy grać dużo lepiej

fot. Michał Szymański

– Wiedziałyśmy, że nie będzie to łatwy mecz, że nie skończy się 3:0, że może trzeba będzie grać piąty set, aczkolwiek jakby doszłoby do tego piątego seta, to myślę, że ŁKS stałby tu jako wygrany. Dlatego cieszę się, że zamknęłyśmy to w czterech setach. Było ciężko, dużo emocji, ale wytrzymałyśmy – powiedziała Zuzanna Efimienko-Młotkowska, siatkarka Developresu SkyRes Rzeszów o meczu numer trzy z ŁKS-em Commercecon Łódź w półfinale TAURON Ligi.

Rzeszowianki wygrały z łodziankami 3:1 i tym samym zapewniły sobie awans do finału rozgrywek, w którym zmierzą się z Chemikiem Police, aktualnym mistrzem Polski. Mecze z ŁKS-em w Rzeszowie zawsze przynosiły dużo emocji. Nie brakowało ich również tym razem. – Tak jak zapowiadaliśmy, tak było, mam nadzieję, że się podobało. My nerwowo jakoś to wytrzymałyśmy i pierwszy krok jest zrobiony. Jesteśmy w finale – mówiła po spotkaniu Zuzanna Efimienko-Młotkowska.Zanim zawodniczka trafiła do Developresu przez trzy sezony występowała w barwach ŁKS-u Łódź. Było to również w latach, kiedy łodzianki dwukrotnie pokonały rzeszowski zespół w półfinale – w sezonach 2017/2018 i 2018/2019. Jak widać po zmianie barw klubowych szczęście jest po innej stronie. – Te mecze faktycznie zawsze dawały dużo emocji i walki. Tak było i tym razem. Wiedziałyśmy, że nie będzie to łatwy mecz, że nie skończy się 3:0, że może trzeba będzie grać piąty set, aczkolwiek jakby doszłoby do tego piątego seta, to myślę, że ŁKS stałby tu jako wygrany. Dlatego cieszę się, że zamknęłyśmy to w czterech partiach. Było ciężko, dużo emocji, ale wytrzymałyśmy – przyznała siatkarka.

Środkowa reprezentacji Polski nie boi się starć z Chemikiem Police. Choć Developres zakończył sezon zasadniczy na wyższej lokacie, to patrząc na ostatnie wyniki mistrzyń kraju, to one będą faworytkami. – Nie można mówić, że jesteśmy skazane na przegraną. Możemy grać dużo dużo lepiej. Już w tym sezonie pokazywałyśmy, że mecze z Chemikiem są wyrównane, z dużą dozą emocji i walki i mam nadzieję, że takie będą te finałowe – zapowiedziała środkowa rzeszowianek.

* więcej w serwisie nowiny24.pl

źródło: nowiny24.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-04-07

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę